maritbet girişmaritbet
Öğretmenler Günü’ne özel 7 konut projesinde indirim!

Öğretmenler Günü’ne özel 7 konut projesinde indirim!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen konut projeleri bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimize özel kampanyalar hazırladı.

Markalı konut projelerinde kampanyalar devam ederken değerli öğretmenlerimiz unutulmadı. Sinpaş ve Şua İnşaat, değerli öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyor ve öğretmelerimize özel başlattığı kampanyasıyla seçili projelerinde indirimler sunuyor.

Şua İnşaat ve Sinpaş, bu yıl 7 konut markalı projesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel indirim fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri hazırladı. Şua İnşaat, Elite Concept projesinde indirim kampanyası sunarken Sinpaş, Sinpaş Finans Şehir, Queen Bomonti, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi ve Bursa Modern olmak üzere 6 ayrıcalıklı proje ile indirim kampanyasına dahil oluyor. 

KAMPANYAYA DAHİL PROJELER;

SİNPAŞ, 6 PROJESİNDE İNDİRİM SUNUYOR

Sinpaş, 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli kampanyasıyla sadece öğretmenler
ve 1. derece yakınlarına özel Finans Şehir, Altınoran, Marina Ankara, Queen Bomonti, Bursa Modern ve Ege Vadisi projelerinde 30.000 TL'ye varan indirimler sunuyor.

Öğretmenler Günü'ne özel kampanya 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak bu özel indirimlerden sadece öğretmenler değil 1. derece yakınları da faydalanabilecek.

Sinpaş 6 projesinde geçerli olan bu indirimi Finans Şehir'de 30.000 TL, Queen Bomonti'de 20.000 TL, Altınoran'da 20.000 TL, Marina Ankara'da 20.000 TL, Ege Vadisi'nde 15.000 TL ve Bursa Modern'de 10.000 TL indirim fırsatı sunuyor.

Sinpaş Finans Şehir


Sinpaş Finans Şehir, projesi dünyanın en önemli yatırım üslerinden biri olarak planlanan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde bulunuyor.Sinpaş Finans Şehir, konut, home ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. 2650 konutun yer aldığı projede, 1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Sinpaş Finans Şehir, tüm detayları keyifle ve titizlikle çalışılmış yatay mimarisiyle hem yatırım hem de oturum değeriyle büyük ilgi görüyor.

Queen Bomonti


Sinpaş imzasıyla İstanbul'un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi Bomonti'de yükselen Queen Bomonti; Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle İstanbul'un cazibe merkezinde kusursuz bir yaşamı, hayal olmaktan çıkarıyor. Queen Bomonti; şehir parkının içinde bulunan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet alanı, yüzme havuzu ve güneşlenme terası ile hem şehri hem doğayı doya doya yaşayabilme imkânı verecek.

Altınoran


Ankara'yı ilklerle tanıştıran Altınoran Türkiye'nin en büyük temalı yaşam projesi. Proje içinde yılın 365 günü kayak yapmaya imkân sağlayan ve projenin içinden teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland, Altınoran Çarşı'nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatan Skywalk, macera severler için ExtremeLand bulunuyor.

Marina Ankara


Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıran proje Marina Ankara yükselmeye devam ediyor. Marina Ankara'da, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılıp, kanolarla kürek çekmek, kıyı teraslarında oturup suyun keyfini yaşamak, günlük yaşamın bir parçası olacak. Eymir gölü manzarası da, Marina Ankara sakinlerinin sahip olduğu ayrıcalıklardan biri.

Ege Vadisi


Ege Vadisi, bir yanda eşsiz Vadi manzarası, diğer yanda Ege'ye özgü güzellikleri ile Ankara'nın en gözde lokasyonu Çankaya Oran'da Dikmen Vadisi'ne en hakim konumda yükseliyor. Çiçeklerle süslü geniş balkonlarınızda manzaranın tadını doyasıya çıkartabilecek, aşağıya indiğinizde karşınıza çıkan Alaçatı Çarşısı, toprağı, kokusu ve dokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettiren Ege peyzajı, Ankara'nın 60 metrelik en uzun kumsallı havuzu ve yılın 365 günü keyfini çıkarabileceğiniz 4 mevsim plajı ile kusursuz yaşam hayaliniz gerçek olacak.

Bursa Modern


Bursa'nın uluslararası ödüllü ilk ve tek konut projesi Bursa Modern, büyük bir gölet ve kenarında bulunan yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ile rezidanslardan oluşuyor. Bursa'nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern, 26 bin metrekarelik gölet, gölet kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidansları ile dikkat çekiyor. Dağ ve şehir manzarasının birlikte görülebildiği Bursa Modern projesinde göl kenarındaki iskele meydanları, göl ve doğa manzaralı kuleleri, çiçek kokulu bahçeleriyle doğanın içinde sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralanıyor.

ÖĞRETMENLERE 24 BİN TL EKSTRA İNDİRİM

Elite Concept

Şua İnşaat, İstanbul'un en yüksek prim potansiyeline sahip bölgesi Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirdiği Elite Concept projesinde Öğretmenler Günü'ne özel yeni bir kampanya başlattı. Teslime özel kampanyası kapsamında yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatı sunulan Elite Concept'te, 24 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında tüm öğretmenlere 24 bin TL ekstra indirim sağlanıyor.

Fikirtepe'nin tapusu hazır hemen teslim sayılı projelerinden biri olarak dikkat çeken Elite Concept, 24 katlı 3 blokta 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Kişiye özel ödeme planının da uygulandığı Elite Concept, Fikirtepe'nin teslime hazır ve hemen tapusu verilebilen sayılı projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Bu sayede hemen taşınma ya da kiraya verme imkanı bulunan Elite Concept, şehrin dört bir yanına hakim manzarasıyla elit bir yaşam konseptinin yanı sıra kısa vadede yüksek kazanç vadediyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Emlak Konut 4 alternatif kampanyasının reklam filmi yayında!
  • 30.05.2024 14:08

Emlak Konut 4 alternatif kampanyasının reklam filmi yayında!

Emlak Konut GYO, çoğunluğu İstanbul'da olmak üzere 16 projede 4 alternatifli kon ...

Tepe Home'dan Anneler Günü'ne özel indirim
  • 02.05.2022 00:00

Tepe Home'dan Anneler Günü'ne özel indirim

Tepe Home, anneler gününe özel ekstra %10 indirim kampanyasıyla müşterilerini mu ...

TOKİ indirim kampanyası reklam filmi yayında!
  • 24.04.2021 12:13

TOKİ indirim kampanyası reklam filmi yayında!

TOKİ'nin peşin ödemelerde uyguladığı indirim kampanyası için hazırladığı reklam ...

DHMİ havalimanlarındaki işletmelere kira indirimi esnafı mutlu etti
  • 24.02.2021 13:29

DHMİ havalimanlarındaki işletmelere kira indirimi esnafı mutlu etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müd ...

Samsung’dan tava hediyeli ve indirimli ankastre set kampanyası
  • 16.05.2021 13:16

Samsung’dan tava hediyeli ve indirimli ankastre set kampanyası

Samsung, Haziran ayının sonuna kadar sürecek kampanyasında Tefal tava seti hediy ...