Ödül canavarı Varyap Meridian yüzde 100 prim vaadediyor!

Ödül canavarı Varyap Meridian yüzde 100 prim vaadediyor!

Sadece Türkiye'de değil dünya arenasındaki projelerle boy ölçüşen Varyap'ın son eseri Varyap Meridian, 2 yılda 10 uluslararası ödüle değer bulundu. Son olarak "Dünya'nın En İyi Mimari Projesi" seçilen Varyap Meridian, uluslararası prestijli gazetelerde de haber konusu oldu

Sadece Türkiye'de değil dünya arenasındaki projelerle boy ölçüşen Varyap'ın son eseri Varyap Meridian, 2 yılda 10 uluslararası ödüle değer bulundu. Son olarak "Dünya'nın En İyi Mimari Projesi" seçilen Varyap Meridian, uluslararası prestijli gazetelerde de haber konusu oldu.


Varyap, sadece Türkiye ile değil dünya ile boy ölçüşecek projelere imza atıyor. Gayrimenkul alanında Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) iştiraki Emlak GYO'nun Hasılat Paylaşımı modeliyle inşa edilen Varyap Meridian 2012'de tamamlanacak. Varyap Meridian, mimaride mükemmeliyet geleneğini devam ettirerek, sürdürülebilir ticari tasarım konusunda sektörde yeni bir standard oluşturmayı vaat ediyor. Uluslararası birçok ödüle değer bulunan Varyap Meridian'ın başarısı bu ödüllerle sınırlı kalmadı. Proje, Herald Tribune, New York Times ve CNN International'ın ardından son olarak Fransa'nın en yüksek tirajlı ve dünyanın en itibarlı günlük gazetelerinden Le Monde'da haber konusu oldu. 5 rezidans kulesi, 1.500 konut, 5 yıldızlı otel, ofisler, konferans salonları ve iş merkezinden oluşan Varyap Meridian, Boğaziçi'nden, Prens Adaları'na, Marmara Denizi'ne kadar uzanan panoramik İstanbul manzarası ile öne çıkıyor.

450 FARKLI DAİRE SEÇENEĞİ
Varyap Meridian'da, stüdyo'dan 5+1'e, 45 metrekareden 240 metrekareye kadar 450 farklı tipte daire bulunuyor. Geniş lobileri, cafe, fitness salonu, sauna, buhar odasından oluşan sosyal tesisi, kapalı ve açık havuzları dışında, rekreasyon alanlarıyla Varyap Meridian daire sakinlerini hayatın tam içine davet ediyor. Birinci etap satışlarının yüzde 100'ünün tamamlandığı Varyap Meridian'da, ikinci etapta ise son 15 daire kaldı. Üçüncü etapta yer alan ve Türkiye'nin ilk yeşil gökdeleni olan 61 katlı Varyap Grand Tower'da ise daire satışları devam ediyor. Üç etapta tamamlanacak olan Varyap Meridian'da, ilk daireler sahiplerine 2011 yılının son çeyreğinde, Varyap Grand Tower ise 2012'nin son çeyreğinde teslim edilecek.

% 100 PRİM BEKLENİYOR
Proje, başladığından bu yana artan satış ve prim performansı ile sadece Türkiye'de değil dünyada da yatırımcıların ilgisini çekiyor. Mevcut satış fiyatlarında 2011 sonuna kadar yüzde 100'e yakın artış sağlanması öngörülüyor. Projeye değer katan bir başka unsur ise deprem bölgelerinde kullanılan C60 betona yer verilmesi. Uzun vadede ortak alanların güneş panelleri ve rüzgar türbinleriyle üretilecek enerjiyle aydınlatılması ise enerji maliyetlerini azaltması açısından önem taşıyor.

Kaynak: Sabah Emlak

 

Varyap Meridian iletişim bilgileri

Web: www.varyapmeridian.com

E-posta: info@varyap.com

Tel: 0 216 444 40 30

  • Etiketler:

Yorum Yaz