Nuvo Dragos Maltepe’de 188 bin TL! 24 Ay 0 faizle!

Nuvo Dragos Maltepe’de 188 bin TL! 24 Ay 0 faizle!

Özderici GYO’nun yeni projesi Nuvo Dragos evleri, 5 blokta 999 daire, 7 mağaza ve 1 ofis olmak üzere toplam 1.007 bağımsız birimden oluşuyor. Nuvo Dragos’ta 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin satış fiyatları B Blokta 188.000 TL’den, Rezidans A Blokta 254.000 TL’den başlıyor

Özderici GYO'nun yeni projesi Nuvo Dragos, İstanbul'un en önemli lokasyonlarından biri olan Maltepe'de mülkiyeti tamamen firmaya ait olan eski Singer fabrikasının bulunduğu arsada inşa ediliyor.

E-5 Karayolunun deniz tarafında, CarrefourSA Maltepepark AVM'nin hemen yanında inşa edilen Nuvo Dragos, farklı mimarisi ile şehrin merkezinde, adalar ve deniz manzarası ile iç içe yaşama imkanı sunuyor.

Nuvo Dragos evleri, 5 blokta 999 daire, 7 mağaza ve 1 ofis olmak üzere toplam 1.007 bağımsız birimden oluşuyor.

Metroya yürüme mesafesinde

Nuvo Dragos, konum olarak çok avantajlı bir noktada; metro, otobüs, tren, deniz otobüsü gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir bir noktada,  E-5 ‘e 200 metre masafede bulunuyor.    

 Ayrıca kısa zaman içinde bölgeye değer katacak Kadıköy-Kartal metro hattına, Adalet Sarayına ve Marmaray istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. Projeden sahil yoluna, Maltepe ve Bostancı deniz otobüslerine 5-10 dakikada ulaşılabiliyor.

Projede dairelerin çoğu deniz görürken, özel mimari tasarım, 3.50 ve 3.15 kat yüksekliği ve yere kadar uzanan camlar sayesinde Marmara Denizi ve adalar adeta ayaklar altına seriliyor. Tüm konutlarda planlanan 3,50 ve 3,15 metrelik kat yüksekliği dairelerin ferah, aydınlık ve daha geniş algılanmasını sağlıyor.

6 seyir terası var

Deniz ve Adalar manzarasına sahip Nuvo Dragos'ta B-C-D Blokların 15. katlarında planlanan toplam 600 m2 ortak kullanıma açık 6 adet seyir terası sayesinde tüm daire sakinleri adaların eşsiz manzarasını seyretme imkanına sahip olacak.

Projede yürüyüş parkurları, özel peyzajlı gölet ve yeşil alanlar bulunuyor. Görüntü kirliliğini engellemek ve daha fazla yeşil alan yaratmak amacıyla otoparkların tamamen kapalı planlandığı Nuvo Dragos'ta 1+1 dairelere 1 araçlık, 2+1 ve 3+1 dairelere 2 araçlık tahsisli kapalı otopark imkanı veriliyor. Ayrıca biri çocuk havuzu olmak üzere üç adet yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve vitamin bar gibi pek çok sosyal imkan da projede yer alıyor.

Fiyatlar 188 bin liradan başlıyor

Nuva Dragos‘ta dileyene rezidans seçenekli konutlar da yer alıyor. Rezidans A Blokta belirli katlarda ev-ofis kullanımına uygun daireler bulunuyor. Ayrıca B,C,D,E Bloklarda yer alan daire sahipleri istedikleri takdirde residence hizmetlerinden yararlanma imkanına sahip olabilecekler.

Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin satış fiyatları B Blokta 188.000 TL'den, Rezidans A Blokta 254.000 TL den başlıyor.

Satış bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak ödendiğinde, yüzde 85'ine 120 aya kadar İş Bankası ve Garanti Bankasından kredi kullanılabiliyor.

Firma bünyesinde ise %50'si peşin ödendiğinde kalan %50'lik tutar 24 ay 0 Faiz ile vadelendirilebiliyor.

 

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Web: www.nuvodragos.com
E-posta: info@nuvodragos.com
Tel: 0216 371 98 58

  • Etiketler:

Yorum Yaz