Nef Çekmeköy Çamlıtepe'nin tamamı 2 günde satıldı!

Nef Çekmeköy Çamlıtepe'nin tamamı 2 günde satıldı!

Nef'in Çekmeköy'deki Çamlıtepe projesinin tamamı iki günde satıldı, sıra Nef Ormantepe Çekmeköy projesinde.

Gayrimenkul sektörü, hafta sonunda 474 konutluk projenin 2 günde satılmasıyla son yılların rekorunu kırdı. Son 3 yıldır konut satış adedi ve ciro bazında sektör lideri olan Nef tarafından, İstanbul'un yeni yaşam ve eğitim vadisi Çekmeköy'de yapılacak üç ayrı projenin ilk ayağı olan Nef Çamlıtepe'deki 474 konutun tamamı bir hafta sonunda satıldı. Talep bırakan Nef müşterilerine öncelikli olarak sunulan proje, noterin de hazır bulunduğu ve yerinde tespit yaptığı iki gün boyunca oldukça fazla talep gördü.

2 günde yapılan 260 milyon liralık satışın sektörün geleceği için ümit verdiğini anlatan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “Bu başarı hem Türkiye ekonomisine, hem de Nef'e duyulan güvenin en somut göstergelerinden biridir. Nef ve Fiba Grubu gibi iki önemli markanın bu projede bir araya gelmesi, projeye duyulan güvenin ve heyecanın artmasında da önemli rol oynadı. İhtiyaca cevap veren projelere imza attığınızda karşılığını görüyorsunuz” dedi.

1.2 milyar TL toplam proje değeri

Toplam proje değeri 1.2 milyar TL olan, 230 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek Nef Çekmeköy'ün ilk projesi Nef Çamlıtepe'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde, bahçeli, teraslı ve balkonlu 474 adet konut yer alıyor. Anadolu Yakası'nın Göktürk'ü olmaya aday projede yer alan biyolojik göletler ve yeşil omurga ile proje çevresinde yer alan Alemdağ Ormanı, Nef Çamlıtepe sakinlerine rahat bir nefes alma imkanı sunacak.

Yeni proje de çok yakında

Nef Çamlıtepe'de 279 bin TL'den başlayan ödeme planları, 36 ay vadeli şirket finansmanı veya 120 ay vadeli kredide %0.99 oran avantajı, sadece talep bırakan Nef müşterilerine öncelikli olarak sunuldu. Çok yakında Nef'in Çekmeköy'deki ikinci projesi Nef Ormantepe ve sonradan karar değiştiren Nef Çamlıtepe müşterilerinin yeniden satışa açılacak konutları; ön talep bırakıp hızlı satış nedeniyle istediği konutu alamayan Nef müşterilerine öncelikli olarak satışa açılacak.

Türkiye'nin en çok ve en hızlı satış yapan gayrimenkul markası olarak, İş GYO ile ortak gerçekleştirilen İnistanbul projesinin bir günlük rekor satışını tazelediklerini belirten Timur, “Sektörümüzde, bugünkü piyasa ve ekonomide böyle bir satış rekoruna imza atmamız bizim için büyük moral oldu. Böylece emlak piyasasını canlandırdığımız ve sektörümüzün hala çok güçlü olduğunu bir kez daha gösterdiğimiz için ayrıca mutluluk duyuyoruz. Nef olarak yatırımcısına prim sağlayacak, hızla gelişen ve çekim merkezi haline gelen lokasyonlarda yaşam alanları geliştirmeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Proje Gezer, Nef Çekmeköy'ün örnek dairesinde!
  • 19.04.2019 15:16

Proje Gezer, Nef Çekmeköy'ün örnek dairesinde!

Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk daha getiren Proje Gezer, Nef Çekmeköy proj ...

Nef Çekmeköy projelerinin tanıtım filmi yayında!
  • 27.11.2017 13:48

Nef Çekmeköy projelerinin tanıtım filmi yayında!

Nef tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen Ormantepe, Çamlıtepe ve Koruköy proj ...

Nef Ormantepe Çekmeköy'ün lansmanı yapıldı!
  • 27.11.2017 13:47

Nef Ormantepe Çekmeköy'ün lansmanı yapıldı!

Nef tarafından hayata geçirilen Ormantepe Çekmeköy projesinin lansmanı yapıldı. ...

Nef Çekmeköy proje galerisi!
  • 23.11.2017 12:08

Nef Çekmeköy proje galerisi!

Nef’in Çekmeköy’de hayata geçireceği yeni projesinin foto galerisi Emlaktasondak ...

Nef'in iki projesinde hemen tapu fırsatı!
  • 04.09.2020 17:03

Nef'in iki projesinde hemen tapu fırsatı!

Nef Bahçelievler ve Nef Çekmeköy projesinde hemen tapu avantajıyla ev sahibi olm ...

Temmuz ayı kira artış oranı yüzde 11,51 oldu
  • 04.08.2020 11:45

Temmuz ayı kira artış oranı yüzde 11,51 oldu

Temmuz ayı enflasyonun açıklanmasıyla birlikte bu ay kiralara yapılacak artış or ...