Nef Bahçelievler’de 60 ay 0 faiz fırsatı!

Nef Bahçelievler’de 60 ay 0 faiz fırsatı!

Nef Bahçelievler, sınırlı sayıda olan daireleri özel 60 ay sıfır faiz uygulamasıyla satıla çıkardı.

Türkiye'nin lider gayrimenkul şirketi Nef, şehrin merkezinde yemyeşil bahçelerin içinde yer alan Nef Bahçelievler'de ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. İstanbul'un en köklü ve beğenilen semtlerinden Bahçelievler'de, yarısından fazlası peyzaja ayrılmış yaklaşık 45 dönümlük bir alanda yer alan Nef Bahçelievler, sınırlı sayıda daireye özel 60 aya yüzde 0 faiz ile satışa sunuluyor. 

İster Nef finansmanı, ister banka kredisi

60 metrekareden 270 metrekareye değişen konut tiplerinde 974 adet konutun yer aldığı projede,  fiyatlar 570.000 TL'den başlıyor. 60 aya yüzde 0 faiz için Nef finansmanı ve banka kredisi alternatifleri mevcut.
Projede bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam 3 bin metrekarelik 14 adet cadde dükkanı da bulunuyor. Bir çekim merkezi olacak alışveriş alanı, Nef Bahçelievler sakinlerine evlerinden uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunacak. 

Hemen önünde metro durağı bulunan, E-5'e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alan Nef Bahçelievler, çocuklar, gençler ve aileler için sunduğu geniş sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor. 

Şehir merkezinin en yeşil projesi

Çocukların yemyeşil bahçelerde özgürce çocukluklarını yaşayabileceği Nef Bahçelievler, yatay ve dikey yeşil alanlarıyla doğayı evlerin içine taşıyor. 45 dönümlük Nef Bahçelievler arsasının 25 dönümü özel tasarlanmış peyzaj alanından oluşuyor. Ayrıca Nef Bahçelievler'in önünde ve yanında yaklaşık 20 bin metrekarelik bir park alanı da yer alıyor. Dev havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik&marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri yer alan Nef Bahçelievler'in sakinleri, mini sera, odun fırını, pop-up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlar aile ve arkadaş gruplarına sınırsız sosyalleşme imkanı sunacak.

Çocuklar için pek çok oyun alanı

Nef Bahçelievler, çocukların çocukluklarını doyasıya yaşayabileceği pek çok alana sahip olacak. Türkiye'nin en iyi kreşlerinden birinin yer alacağı projede çocuklar, sokak oyun alanlarında özgürce oynayabilecek. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış ağaç evler, çocuk kütüphanesi, tematik oyun alanları, dev kaydırak, çocuk kulübü, çocuk tarım alanı, hobi bahçeleri gibi pek çok farklı oyun alanı bulunuyor.

İçinden doğa geçen evler

Nef Bahçelievler'in mimarı ise uluslararası bir yarışma sonucu belirlenen ve portfolyosunda her detayı özenle tasarlanmış hem global hem de yerel büyük ölçekli projelerin yer aldığı SPD Architects. “Doğaya dokunmak insana mutluluk verir” fikrinden hareketle tasarlanan projede, eğrisel tasarım öğeleri sayesinde, blokların arasına yayılan kıvrımlı gölet ve hem yatada hem dikeyde yer alan yoğun botanik detaylar, Nef Bahçelievler'de doğal bir vadi hissi verecek.  

Nef Bahçelievler'de eviniz, binalar arasında sıkışmış şehir hayatının aksine, yemyeşil bahçeler arasında nefes alabileceğiniz, kendinizi doğayla baş başa hissedebileceğiniz bir yaşam sunacak. ‘Bahçeli ev' fikrini hayatınızın merkezine taşıyacak Nef Bahçelievler'de, gerek zemin kotunda gerekse üst katlarda mimariye dahil edilen yeşil alanlar sayesinde doğa evinizi bütünüyle saracak.

Yaşam Foldhome'larla daha da zenginleşecek

Bir Nef keşfi olan ve dünyada ilk kez Nef tarafından uygulanan Foldhome konsepti, Nef Bahçelievler'de en geniş haliyle uygulanıyor. İstediğiniz an evinize eklenecek, kullanmadığınızda da herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz onlarca Folhome alanı, tüm proje sakinlerine 5 bin metrekarelik bir eve sahip olma imkanı sunuyor. Nef Bahçelievler'de, sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, PlayStation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok fold alanını hizmete sunulacak.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Nef Bahçelievler ve Nef Sancaktepe reklam filmi!
  • 15.10.2016 10:04

Nef Bahçelievler ve Nef Sancaktepe reklam filmi!

Nef, Bahçelievler'de Meydan Merter AVM'nin yerine inşa edeceği Nef Bahçelievler' ...

Nef Bahçelievler basına tanıtıldı!
  • 13.10.2016 17:21

Nef Bahçelievler basına tanıtıldı!

Nef’in, Meydan Merter AVM’nin yerine inşa ettiği Nef Bahçelievler projesinde sat ...

Erden Timur, Nef Bahçelievler'i anlattı!
  • 13.10.2016 14:27

Erden Timur, Nef Bahçelievler'i anlattı!

Timur Gayrimenkul - Mes Turkuaz-Ziylan işbirliğinde Bahçelievler’de hayata geçir ...

Nef Bahçelievler'in lokasyon filmi yayında!
  • 13.10.2016 13:44

Nef Bahçelievler'in lokasyon filmi yayında!

Timur Gayrimenkul - Mes Turkuaz-Ziylan işbirliğinde Bahçelievler’de hayata geçir ...

Nef Bahçelievler foto galerisi yayında!
  • 25.02.2017 16:05

Nef Bahçelievler foto galerisi yayında!

Nef tarafından Bahçelievler'de hayata geçirilenve Nef Bahçelievler ismini alan p ...

Nef'in iki projesinde hemen tapu fırsatı!
  • 04.09.2020 17:03

Nef'in iki projesinde hemen tapu fırsatı!

Nef Bahçelievler ve Nef Çekmeköy projesinde hemen tapu avantajıyla ev sahibi olm ...