Neden Avrupa Konutları?

Neden Avrupa Konutları?

Yıl 2005 Avrupa Konutları İstanbul-Küçükçekmece Atakent’te ilk 1368 konutluk projemize başlamıştık

Yıl 2005 Avrupa Konutları İstanbul-Küçükçekmece Atakent'te ilk 1368 konutluk projemize başlamıştık. Mortgage Yasası henüz çıkmamış ve bankaların konut kredileri 120 ayda 1,50 ve 1,47 civarındaydı.

Bu dönemlerde site içerisinde sosyal tesisi, otoparkı, yüzme havuzu ve güvenliği olan bir evde oturmak sadece küçük bir azınlığa aitti ve biz bunun herkesin hakkı olduğuna inanıyorduk. Bu inançla 1999 depreminin sarsıntılarını yeni yeni unutmaya çalışan İstanbul'da depreme karşı dayanıklı, çocuklarımızın özgürce koşup oynayacağı geniş peyzaj alanlarına sahip olan, hemen yanı başınızda ısıtmalı havuzu, squash salonu, sauna, fitness merkezi içinde barındıran sosyal tesisi, serin yaz akşamlarının vazgeçilmezi göl kafesi, çocuğunuzun, yokluğunuzu hissetmeden oyunlar oynayıp eğleneceği kreşi, alışveriş merkezi, sağlık ünitesi, İlköğretim okulu ile bir sitenin olabileceğini ve bu konutların yanına yaklaşılamayacak kadar pahalı olmadığını ve de bütün bu imkanlardan istifade etmenin m2 başına 1 lira gibi bir aidat ile olabileceğini ispat ettik...

İşte biz konutun markası Avrupa Konutları derken sizlere ve toplu konuta kazandırdıklarımızı kast ediyoruz.

Bizim için marka olmak demek müşterilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirebilmektir. Projelerimizi en az 6 ay önceden teslim ederek müşterilerimizi yeni yaşam alanlarına kavuşturmaktır. Marka olmak demek kazandığımız uluslar arası kalite ödülleridir. (Satış sonrası teknik ekibimiz ile vermiş olduğumuz hizmetler ve sitenin kalitesini sürdürülebilirliğini teminimizden dolayı 2010 yılı AB kalite ödülüne layık görüldük.)

Sizlerden aldığımız destek ile 6 bin konut inşa edip müşterilerimize teslim ettik ve şu anda da kalitemizi bir adım daha ileriye taşıyacağımız Avrupa Konutları Atakent-3 (2292 konut), Florya Avrupa Konakları (80),Avrupa Rezidans TEM satışlarımız devam etmektedir.

Bir Pazar günü, ailenizle birlikte İstanbul'un içinde piknik havası yaşayıp aynı zamanda örnek dairelerimizi görebileceğiniz satış ofisimize hepinizi davet ediyoruz.

Avukat Yurdanur Koçal / Satış Müdürü

  • Etiketler:

Yorum Yaz