Muhteşem Yeni Yıl Konutları'ndan yılın son kampanyası!

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'ndan yılın son kampanyası!

Ceylan İnşaat tarafından Göztepe'de hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yıl Konutları'ndan yılbaşına özel yüzde 5 peşinat, yüzde 5 indirim fırsatı!

İstanbul'un en gözde yerlerinden Göztepe'de yükselen Ceylan İnşaat'ın Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi, şehrin içinde huzur ve konfor arayanların yeni adresi. Şehir hayatının tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan butik proje, Adalar ve Kalamış Marina manzarasıyla dikkat çekiyor. Yılın son günlerini değerlendirmeyi planlayan yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere Muhteşem Yeni Yıl Konutları yüzde 5 peşinat ve yüzde 5 indirim avantajıyla birlikte 120 aya kadar vadelendirilen ödeme koşulları sunuyor.

Yılın son avantajlı fiyatları

2015 bitmeden ev sahibi olmak isteyenlere özel kaçırılmayacak fiyat avantajları sağlayan Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda, 91 metrekareden 204 metrekareye kadar herkes için uygun daireler bulunuyor. İstanbul'un en prestijli bölgelerinden birinde yer alan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, 534 bin TL'den başlayan emsallerine kıyasla uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Sadece alırken değil, satarken de kâr edin

Şehrin tam içinde, Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde, tüm toplu taşıma imkânlarına yakın, Adalar ve Kalamış Marina manzaralı Muhteşem Yeni Yıl Konutları yatırımcılar için de kârlı bir seçenek sunuyor. Sadece alırken değil satarken de yatırımcısına kazandıran Muhteşem Yeni Yıl Konutları, cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla yatırımcıların da odağına giriyor.

Bölgenin değeri giderek artıyor

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın sunduğu yılın son fırsatına dikkat çeken Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan sözlerine şöyle devam etti: “Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın yükseldiği Göztepe, İstanbul'un en prestijli bölgelerinden birisi. Bölgenin metro gibi toplu taşıma araçlarıyla Avrupa Yakası'na bağlanması da konut fiyatlarının değerini giderek artırıyor. Sakinlerine sadece bir ev değil, bir yaşam alanı sunmayı amaçlayan Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi, başlangıç fiyatlarıyla hem ev sahibi olmak isteyenlere hem de yatırımcılara kârlı bir alternatif sunuyor.”

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Zer Kartal projesinin tanıtım filmi!
  • 28.09.2017 14:55

Zer Kartal projesinin tanıtım filmi!

Ceylan İnşaat-Artuklu Yatırım Emlak A.Ş. tarafından Kartal'da hayata geçirilen Z ...

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları görücüye çıktı!
  • 26.05.2015 16:15

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları görücüye çıktı!

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesi, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mua ...

Ceylan İnşaat, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi'ne sponsor oldu
  • 06.12.2018 12:46

Ceylan İnşaat, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi'ne sponsor oldu

Ceylan İnşaat Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İstanbul Marka ve Kariyer Z ...

Nuhoğlu ve Ceylan İnşaat'tan konkordato talebi!
  • 02.10.2018 14:06

Nuhoğlu ve Ceylan İnşaat'tan konkordato talebi!

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Nuhoğlu ve Ceylan İnşaa ...

‘Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri’ sahiplerini buldu
  • 23.01.2018 15:57

‘Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri’ sahiplerini buldu

Spor Türkiye’nin gerçekleştirdiği Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri düzenlenen ...