Millenium Park’ta son etap satışta! 680 bin dolara!

Millenium Park’ta son etap satışta! 680 bin dolara!

Millenium Park’ta, 3 farklı tipte inşa edilen 497 metrekarelik Platinium, 361 metrekarelik Titanium ve 367 metrekarelik Quantinium’dan oluşan son etap satışa sunuldu

 


A. Yıldırım Uluslararası İnşaat tarafından yapılan Milleniumpark, İstanbul'un gözde, el değmemiş ve hızla değer kazanan yerleşim alanı Akfırat Tepeören'de bulunuyor. Buradaki arazilerin imar izni sadece villa yapımına açık. Yani gecekondulaşmaya ve çarpık kentleşmeye kapalı. Şehrin kalabalığından ve karmaşasından uzak ama kaliteli bir yaşamın gereklerine yakın.
 
Millenium Park'ta, 3 farklı tipte inşa edilen 497 metrekarelik Platinium, 361 metrekarelik Titanium ve 367 metrekarelik Quantinium'dan oluşan son etap satışa sunuldu.
 
Toplam 282.000 m2 üzerine kurulu Milleniumpark'taki 219 villanın her biri ortalama 1.287 m2lik kullanım alanına sahip. Villaların birbirine uzaklığı, özel yaşama gerekli özeni gösterecek şekilde konumlandırıldı.
Sabiha Gökçen Havaalanına ve otobana birkaç dakikalık uzaklıkta bulunan Millenium Park, Formula 1 pistine ise sadece 5 km uzaklıkta bulunuyor. Çevresinde Koç Lisesi ve Sabancı Üniversitesi gibi modern eğitim kurumlarının da bulunduğu Milleniumpark; doğanın içinde size özel bir düş.
 
Milleniumpark'ta kalite hep en üst düzeyde tutuldu. Villaların estetiği kadar işlevine de önem verildi. İç, dış mimaride kullanılan bütün parçalar, tıpkı yeni mobilyalar gibi milimetrik bir kesinlikte, pürüzsüz ve eksiksiz olarak bir araya getirildi, birleştirildi. Böylece kendi içinde hiçbir fazlalık ve kusur barındırmayan, rafine yaşam alanı oluştu.
 
Gökdelen yapı tekniği kullanılarak inşa edilen Milleniumpark'ın mimarisi kadar yapımındaki malzemeler çok özel. Beton, çivi ve kaynak kullanılmadan inşa edilen bu villaların ana malzemesi çelik. Yurtdışından özel olarak ithal edilen bu yapı çeliği, içte ve dışta ahşabın yumuşaklığıyla harmanlanıyor. Her villada ortalama 755 m2 ahşap kullanılıyor. Neme, çürümeye, her türlü dış etkiye ve deformasyona karşı dayanıklı olan bu özel ahşapla kaplanıyor. Ortaya doğallığın ve teknolojinin yalın bir bileşimi olan Millenium Park villaları çıkıyor.
 
 
DOĞUŞTAN AKILLI EVLER
Milleniumpark'ta akıllı ev sistemi teknolojisi villalarınıza sonradan eklenen bir lüks değil. Yapım aşamasında, villaların tüm altyapısı yüksek teknolojinin gereklerini yerine getirecek şekilde oluşturuldu. Teknolojinin yaşamımızın bir artısı değil, bir parçası olduğu gerçeğinden yola çıkıldı ve villalar doğuşkan akıllı ve gelişmiş olarak güçlendirildi.
 
Milleniumpark'ın akıllı villalarının elektronik kontrol sistemleri yapı tesisatınızın gereksinimlerine en iyi şekilde cevap veriyor. Doğayı ve çevreyi koruyan bu teknoloji; ısıtma sistemleri, elektronik ev aletleri, havalandırma, aydınlatma sistemleri gibi villanızdaki cihazların, en az yakıt ve elektrik harcayacak şekilde çalışmasını sağlıyor. Tek bir tuşla ışıklandırmayı ayarlıyor, odaların ısısını düzenliyor.
 
Sizin hareketlerinizi algılayabilen Multisensor Light Control sistemi sayesinde, gece ışıkları sizin yerinize açıyor, kapatıyor.
 
24 saat güvenlik
Milleniumpark villalarının tümü yangın, gaz kaçağı, su basması ve hırsızlık gibi tehlikeleri, sensörleri kullanarak kontrol altında tutuyor. Ayrıca herhangi bir aksilikte 24 saat aktif güvenlik sistemi, Milleniumpark'taki güvenlik merkezine ve cep telefonunuzdan size haber veriyor. Gerektiğinde villanızın elektriğini, suyunu, doğalgazını otomatik olarak kapatıyor.
Villalarda bulunan dijital altyapılı görüntülü diyafon sistemi sayesinde ana girişe bağlanabiliyor ve misafirleriniz için görüntülü onay verebiliyorsunuz. Ayrıca, bu sistem sayesinde diğer villalardaki komşularınızla da konuşuyor, haberleşiyorsunuz.
 
680 bin dolara villa
Milleniumpark'ta,  fiyatlar 680 bin dolar ile 900 bin dolar fiyat aralığında satışa sunuluyor.
 
 

Millenium Park iletişim bilgileri
Web: www.milleniumparkvilla.com
Tel: 0 216 304 01 00


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz