Meridyen Evleri teslim ediliyor! 90 bin TL’ye daire fırsatı!

Meridyen Evleri teslim ediliyor! 90 bin TL’ye daire fırsatı!

Evko Mühendislik ile Meot Yapı’nın ilk projesi olan ve bir yılda tamamlanan Pendik Meridyen Evleri’nde hayata bu ay başlıyor. Pendik Meridyen Evleri'nde dairenin fiyatı 90 bin liradan başlıyor


 
EVKO Mühendislik-Meot Yapı ortaklığının ilk projesi olan ve bir yılda tamamlanan Pendik Meridyen Evleri sahiplerine teslim ediliyor. Pendik Gözdağı'nda inşa edilen ve yüzde 90'ının satışı tamamlanan Pendik Meridyen Evleri toplam 5 blokta 137 daireden oluşuyor.
 
4 bin 200 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Pendik Meridyen Evleri'nde 45 metrekareden 195 metrekareye kadar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 normal ve dubleks daireler bulunuyor.
 
Pendik Meridyen Evleri'nde 56 metrekare 1+1 dairenin fiyatı 90 bin liradan başlarken, 167 metrekare 3+1 dubleks dairenin fiyatı 270 bin liraya kadar çıkıyor. Pendik'in merkezine 1 km, Pendik Devlet Hastanesi ve ekim ayında hizmete giren Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 750 metre mesafede yer alan proje, Sabiha Gökçen Havalanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.
Konutların yüzde 90'ını sattıklarını söyleyen Evko-Meot Genel Müdürü Kerem Zengin, “Ev teslimlerine kısa süre için de başlayacaklarını açıkladı.
Pendik Meridyen Evleri'nde teslimatı çok iyi bir dönemde yaptıklarını ifade eden Zengin, “Marmara Üniversitesi Hastanesi'nin Gözdağı'na taşınmasından sonra özellikle sağlık çalışanlarından ciddi bir talep var. Bunlar genelde kiralama yolunu seçiyor. Yine bizim bulunduğumuz yere Pendik Belediyesi'nin taşınacağını duyduk. Tüm bunlar projede yer alan evlerin değerini daha yaşam başlamadan yüzde 30 artırırken, kiraların da yükselmesini sağladı” diye konuştu.


 
Pendik Meridyen Evleri iletişim bilgileri
Web: http://www.meridyenevleri.com/  
E-posta. info@evko.com.tr
Tel: 0216 422 07 30
Tel: 0212 422 09 30
 

 

  • Etiketler:

Yorum Yaz