maritbet girişmaritbet
Marmara Royal Residence’da 114 bin TL’ye!

Marmara Royal Residence’da 114 bin TL’ye!

ÖzkaOrtaklar İnşaat tarafından İstanbul Pendik’te inşa edilen Marmara Royal Residence’da konut fiyatları 114 bin liradan başlıyor, 355 bin liraya kadar çıkıyor

Pendik'te ÖzkaOrtaklar İnşaat tarafından inşa edilen Marmara Royal Residence projesinde dairelerin fiyatları 114 bin liradan başlıyor, 355 bin liraya kadar yükseliyor. Marmara Royal Residence'da uygulanan kampanyayla 1+1 daireler 1155 lira taksitle satılıyor. Marmara Royal Residence'da ayrıca yüzde 25 peşinatla bankalardan uzun vadeli konut kredisi de kullanılabiliyor.

220 konuttan oluşan Marmara Royal Residence projesi 7.500 metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Proje toplam 28.000 m2 inşaat alanını sahip. 13 katlı 2 blok olarak inşa edilen Marmara Royal Residence projesi, Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Park Pisti, Neomarin, Pendorya ve Viaport'a yakın bir noktada yer alıyor. Marmara Royal Residence'ın, Aralık 2011'de teslim edilmesi planlanıyor.

ÖzkaOrtaklar İnşaat, Marmara Royal Residence yoldan yüksek konumu sayesinde Marmara Denizi ve Adalar manzarasına tamamıyla hakim. Denize kuş uçuşu 2 bin metre mesafede bulunan Marmara Royal Residence, 3. kattan itibaren tüm dairelerde panoramik deniz ve adalar manzarası sunuyor.

Hemen yanında inşası tamamlanan Marmara Üniversitesi Hastanesi bulunan projenın yakın bölgesinde Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Park Pisti (Formula), Neomarin, Pendorya, Viaport, Atlantis AVM, Viaport Otel ve inşası tamamlanmak üzere olan Uluslar arası Fuar-Kongre Merkezi bulunuyor. Bunların dışında Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Koç Lisesi gibi seçkin eğitim kurumları,  Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Tübitak ve Marin Türk (Pendik Marina)  bölgeye yakın konumlarda yer alıyor.

Karayolu ile E- 5 karayoluna 500 metre, E5 Tersane Kavşağına 1 kilometre mesafede bulunan proje TEM Kurtköy Gişelerine 3 kilometre, sahil yoluna 1 kilometre, denizyolu ile Pendik deniz otobüsü ve Pendik-Yalova Feribot İskelesine 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 kilometre mesafede bulunuyor.

Marmara Royal Residence iletişim bilgileri

Web: http://www.marmararoyal.com/
Web: http://www.ozkaortaklar.com/
Tel: 0 216 627 08 50

 

  • Etiketler:

Yorum Yaz