L’ist İstinye Suites Eylül’de teslim ediliyor

L’ist İstinye Suites Eylül’de teslim ediliyor

Haziran 2010’da anahtar ve tapu teslimlerinin başladığı L’ist İstinye Suites’de sosyal yaşam Eylül 2010’da başlıyor

 

 

Krea Grup L'ist İstinye Suites ile butik konseptli konut projesine imzasını attı. L'ist İstinye Suites ile hayata bambaşka bir bakış açısıyla yaklaşan Krea Grup, 2+1'den 5+1'e kadar çeşitli suite seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Haziran 2010'da anahtar ve tapu teslimlerinin başladığı L'ist İstinye Suites'de sosyal yaşam Eylül 2010'da başlıyor.
 
List İstinye Suites projesinde her şey sosyal yaşamı kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Hamam, sauna, jakuzi, fitness merkezi, masaj, pilates, yoga odaları, çocuk oyun alanları, basket sahası, tenis kortu, 2 adet açık ve bir adet kapalı yüzme havuzu gibi ayrıcalıklar L'ist İstinye Suites sakinlerini bekliyor. Aynı zamanda 24 saat güvenlik, concierge ve valet parking hizmetleri de L'ist İstinye Suites'de yer alacak standart hizmet olarak sunulacak.
 
L'ist İstinye Suites'in, konsept mimarlığında Ömer Çamoğlu'nun, iç dekorasyon detaylarında ise Mustafa Toner'in imzası var. L'ist İstinye Suites'de konutlar beyaz eşyaları ile teslim edilecek olup, mutfak, banyo, kapı ve parkelerde renk seçenekleri sunulacak.
 
List İstinye Suits'i, ‘Tektaş‘ olarak nitelendiren Krea Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Müge Büyükyılmaz, “L'ist İstinye Suites İstanbul'un en prestijli konutlarından biridir. Lokasyon ve manzara açısından eşsiz değer sahiptir. Boğaza bu kadar yakın başka bir arsa da, proje de yok. Bu özellikle L'ist İstinye Suites, piyasadaki A ve A+ birçok projeden farklılaştırmayı başarmıştır” dedi.
 
Boğaz'ın doyumsuz manzarası, arazinin denize çok yakın olma avantajı yanında eşsiz bir sosyal yaşam kalitesini yaşayabileceğiniz L'ist İstinye Suites sakinlerini bekliyor. Bu “Tektaş” yaşam tarzının bir parçası olmak İstanbul'lular için büyük bir ayrıcalık olacak.
 


L'ist İstinye Suites iletişim bilgileri
Web: www.lististinye.com
E-posta: info@lististinye.com.tr

Tel: 0 212 323 70 30


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz