Koza Koru Çamlıca satışa çıkıyor!

Koza Koru Çamlıca satışa çıkıyor!

Garanti Koza’nın İstanbul’da inşa edeceği yeni projesi Koza Koru Çamlıca satışa çıkıyor

 

1948 yılından beri yurt içi ve yurt dışında üstlendiği projelerde adından sıkça söz ettiren Garanti Koza İstanbul'da inşa edeceği yeni projesi Koza Koru Çamlıca satışa sunuyor.

İstanbul'un önemli yerlerinden Büyük Çamlıca Tepesi'nde inşaa edilecek Koza Koru Çamlıca projesi 8 kasım Pazartesi günü satışa çıkacak.

Saydam evler konseptiyle dikkat çeken, yüksek standartlı konut projesi Koza Koru Çamlıca'nın tasarımını ünlü mimarlık ofisi Tabanlıoğlu üstleniyor. Büyük Çamlıca'nın değerine değer katacağımıza inandığımız proje, geleneksel ve çağdaş Türk mimarisinin sentezinden oluşuyor. Yeşillikler içinde, ultra lüks konut projesi Koza Koru Çamlıca; tamamı ile saydam cepheleri ve yüksek tavanları ile ferah bir yaşam alanı sunuyor.

2010 yılı sonunda inşaasına başlanacak Koza Koru Çamlıca projesinin tanıtım toplantısında Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü İlkel, Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Murat Binark, Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Baykal, Garanti Koza Pazarlama Sorumlusu Coşkun Erginer ve Mimar Murat Tabanlıoğlu da yer alacak.

Koza Koru Çamlıca iletişim bilgileri

Web: www.garantikoza.com.tr

Tel: 0212 467 22 22

  • Etiketler:

Yorum Yaz