Koruflorya’da yaşam başladı

Koruflorya’da yaşam başladı

İstanbul’un en nezih semtlerinden Florya’da Atatürk Ormanı’na komşu konumu ile dikkat çeken lüks konut projesi KoruFlorya’da yaşam başladı

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığında ve TOKİ işbirliği ile hayata geçirilen lüks konut projesi KoruFlorya; deniz, göl ve orman manzarasına hakim konumuyla ev sahiplerine, kendilerini özel hissedecekleri konforlu bir yaşam sunuyor. 

Aile rezidansı” konseptine dikkat çeken KoruFlorya Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, “KoruFlorya'da yaşam başladı. Geniş metrekareleri ve kullanışlı mimarisiyle geniş ailelerin düşünüldüğü KoruFlorya'da dubleks dairelerin her katında mutfak ve salon var. Hem üst hem de alt kat için ayrı ana giriş kapılarının bulunduğu proje bu şekilde ev sahibinin dairesini daha verimli kullanmasını sağlıyor. Projede geniş ailelere çift salon ve hizmetli odası avantajını sunduk.” dedi. Ev sahibi adaylarını 243 metrekare büyüklüğündeki 4+1 bahçe katı ve 276 metrekare büyüklüğündeki 5+1 bahçe katı örnek dairelerine davet eden Özyurt, “Yerden 17 metre yüksekte avm üzerinde konumlanan bahçe katlarında, yere kadar cam cepheler sayesinde mutfaklar hem aydınlık hem de manzara ve güvenlik avantajı sunuyor. Yemek odasına mutfak cumbasından çıkılabilmesi de servis kolaylığı sağlıyor. KoruFlorya'daki konfor ve lüksü yaşatmak için örnek dairelerimizi ev sahibi adaylarının beğenisine sunduk.” dedi.

3+1'den 7+2'ye uzanan 298 dairenin her birinde Daikin marka dış ünite VRF iklimlendirme sistemi mevcut. Bu sistem sayesinde her odanın ısı düzeyi ve nem derecesi ayrı olarak düzenlenebiliyor. 

KoruFlorya'nın kaliteli, fonksiyonel ve estetik marka karmasını; Veneta Cucine mutfak dolapları ile Miele marka ankastre fırın, davlumbaz, ocak, mikro dalga fırın ve bulaşık makinesi tamamlıyor. Petekler üzerinde bulunan ısı pay ölçer kalorimetre ve radyatörlerde ısıyı sabit tutan termostatik vana ile de ev sahipleri faturalarında yaklaşık yüzde 20 oranında maliyet avantajı sağlıyor. Seramiklerinde ünlü İtalyan moda markası Valentino imzası olan projede; Hans Grohe marka armatürler, Geberit marka rezervuar ve Helios marka tavan havalandırma fanları kullanıldı.

Her katta iki dairenin bulunduğu lüks konut projesi KoruFlorya'da güvenlik ise en üst seviyede düzenlendi. Daire içlerlerine yerleştirilen hareket dedektörü, kapı ve penceredeki manyetik kontak noktalarında bir değişiklik olması halinde hem emniyet, hem rezidans güvenliği hem de özel güvenlik şirketine haber verip alarma geçiriyor. Rezidansa araçla ve konutlara giriş IP kamera sistemi ile kaydediliyor. 

KoruFlorya, E-5, TEM ve sahil yolu alternatifleriyle ulaşım kolaylığı sağlarken Atatürk Havalimanı, Bakırköy Deniz Otobüsü, Metrobüs ve Marmaray'a olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Yorum Yaz