Kartal Metsan Nexus yurtdışından yoğun ilgi görüyor

Kartal Metsan Nexus yurtdışından yoğun ilgi görüyor

Metsan Nexus projesine yurtdışından yoğun talep geliyor

Geçtiğimiz ay satışa sunulan Metsan Nexus, yüksek yatırım potansiyeliyle bir yatırımcının talebini çekiyor. Yurdışından da birçok  yatırımcının ilgi gösterdiği projede dünyanın dört bir yanına satışlar gerçekleştiriliyor. İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da yükselen Metsan Nexus, yurtışından yoğun ilgi görüyor. Başta Amerika, Almanya ve Çin olmak üzere dünyanın dört bir yanından talep gören proje, yatırım potansiyeliyle dikkat çekiyor.

Dünyaca ünlü Mimar Daniel Libeskind ile güç birliği yapan Metsan, İstanbul'un yıldızı parlayan ilçesi Kartal'da gerçekleştirdiği karma proje ile mimarlık tarihinde yer alacak bir eseri hayata geçiriyor. İnşaat sektöründe yarım asrı aşkın süredir deneyimli hizmet veren Metsan, yeni projesi Metsan Nexus'u; dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı ve lüks yaşam tarzını standarta dönüştüren yaklaşımı ile şehrin yeni çekim merkezlerinden biri olma iddiasıyla Kartal'da hayata geçiriyor. Latince'de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen “nexus” kelimesi, Kartal'da Metsan Nexus Projesi'nde “Buluşma Noktası” olarak yeniden yorumlanıyor. 
Dünya standartlarında bir yaşam alanı    
MetsanNexus sakinleri, açık havuz, basketbol sahası, fitness merkezi gibi alışılagelmiş sosyal alanlara ek olarak, ayrıcalıkları standarda dönüştüren konfor öğelerine de sahipler. MetsanNexus projesi, lobisinden başlayarak tüm ortak alanlarında, şık ve modern yaşamı yansıtan ayrıcalıklar sunmayı hedefliyor. 36. kattaki Rooftop Teras, 19. kattaki Harmoni Teras ve SkyLounge kış bahçesi MetsanNexus sakinlerinin, manzaranın tadını çıkararak keyifli vakit geçirecekleri, komşularıyla bir araya gelebilecekleri şık ve ferah ortamlar sunuyor. Bunlar dışında kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, büyükler için sosyal aktivite  odası, golf simülasyon odası gibi MetsanNexus sakinlerinin, evlerinin konforundan uzaklaşmadan hoş vakit geçirmelerine imkan verecek alanlar mevcut.

Metsan Nexus ulaşım açısından da avantajlı bir lokasyonda
Metsan Nexus,lokasyon açısından da bir kesişme noktası. MetsanNexus, Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda, metro çıkışı ile direk bağlantılı. Metro bağlantısı sayesinde MetsanNexus'tan Kadıköy'e 36 dakikada, Taksim'e ise 55 dakikada ulaşılabiliyor. E-5 Karayolu'nun üzerinde yer alan MetsanNexus E-6 Karayolu'na 5 dakika uzaklıkta. Projenin yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi vasıtasıyla sahil yoluna gidiş 5 dakika sürüyor. MetsanNexus'un Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik-Yalova İskelesi'ne 8 dakika uzaklıkta konumlanması, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde kolaylık sağlıyor.

Metsan Nexus İletişim Bilgileri

Web: http://www.metsannexus.com

Telefon: 444 4 704

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Metsan Nexus, ne zaman teslim edilecek?
  • 22.04.2017 14:58

Metsan Nexus, ne zaman teslim edilecek?

Metsan İnşaat tarafından inşa edilen Metsan Nexus projesi Haziran 2018'de teslim ...

Dev projede teslimler Aralık 2015’te!
  • 06.10.2014 08:17

Dev projede teslimler Aralık 2015’te!

Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat’ın Kartal’da hayata geçirdiği projede teslimle ...

0 peşinat, yüzde 50'si teslimde, yüzde 5 indirim!
  • 01.10.2014 12:07

0 peşinat, yüzde 50'si teslimde, yüzde 5 indirim!

Kartal - Yakacık'ta yer alan Metsan Nexus'ta çok farklı ödeme alternatifleri siz ...

İstanbul Kartal'daki o projeyi dünyaca ünlü mimar tasarladı
  • 10.09.2014 13:35

İstanbul Kartal'daki o projeyi dünyaca ünlü mimar tasarladı

Metsan Nexus projesinde ev almak isteyenlere yüzde 10'luk indirim fırsatı sunulu ...

Kartal Metsan Nexus fiyat listesi
  • 28.12.2013 11:56

Kartal Metsan Nexus fiyat listesi

Kartal Metsan Nexus fiyat listesi 253 bin TL'den başlangıç gösteriyor ...

Metsan Nexus, yabancıdan büyük ilgi görüyor
  • 15.12.2013 10:27

Metsan Nexus, yabancıdan büyük ilgi görüyor

Kartal'da yükselen Metsan Nexus'a, yurtdışından büyük talep var ...