Kale Özgür Evler’de hemen teslim! 175 bin liraya!

Kale Özgür Evler’de hemen teslim! 175 bin liraya!

Kale Özgür Evler, 3 bin metrekare yeşil alan, geniş çocuk oyun parkları, 200 metrekare açık yüzme havuzu ve doğal yapıya uygun seçilmiş bitki örtüsü ile tatil keyfini İstanbul’a taşıyor

 
3 bin metrekare yeşil alan

 
Kale Kilit'in ilk konut projesi olan İstanbul Beylikdüzü Beykent'te Orson Mimarlık tarafından tasarlanan Kale Özgür Evler, 3 bin metrekare yeşil alan, geniş çocuk oyun parkları, 200 metrekare açık yüzme havuzu ve doğal yapıya uygun seçilmiş bitki örtüsü ile tatil keyfini İstanbul'a taşıyor.
Kale Özgür Evler, 33 bin metrekare alan üzerinde 2 blokta 136 daireden oluşuyor. Normal kat köşe daireler 178, normal kat orta daireler 160, dubleks köşe daireler 281, dubleks orta daireler 300 büyüklüğünde tasarlandı. 


175 bin liradan başlıyor
Maket üzerinden değil yerleşime hazır olarak satışa sunulan Kale Özgür Evler'de fiyatlar 175 bin 500 ile 510 bin lira arasında değişiyor. Projede tüm dairelerde kullanılan cam cephe konstrüksiyonu ev hayatı ile doğayı iç içe sunuyor. Kale Özgür Evler'in, sakinlerine depreme karşı korkusuz bir hayat sunması için zemin etütleri ve temel sistem seçimi, en son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı. Kale Özgür Evler'de, 7 gün 24 saat özel güvenlik görevlileri hizmet veriyor.

 


Kale Özgür Evler iletişim bilgileri
Web:  www.kaleozgurevler.com
E-posta: bilgi@kaleozgurevler.com
Tel: 0 212 855 42 05

  • Etiketler:

Yorum Yaz