Japon Evler Haliç'te m2’si 4 bin TL! Kılıç İnşaat’tan!

Japon Evler Haliç'te m2’si 4 bin TL! Kılıç İnşaat’tan!

Çok sayıda proje hayata geçiren Kılıç İnşaat’ın İstanbul Haliç’te inşa ettiği ve ev-ofis konseptine sahip Japon Evler projesinde daireler metrekaresi 4 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

Kılıç İnşaat tarafından İstanbul Haliç Sütlüce'de hayata geçirilen Japon Evler'de 25 metrekare ile 99 metrekare arasında farklı büyüklüklerde ev-ofisler bulunuyor. Japon Evler Haliç'te satışı süren ev-ofislerin fiyatları 135 bin liradan başlıyor. Japon Evler Haliç'te fiyatlar 420 bin liraya kadar yükseliyor. 7 katlı tek bloktan oluşan Japon Evler Haliç'te 41 ev-ofis ve 7 işyeri yer alıyor.
 
Bahariye Adaları'nın tam karşısında inşa edilecek olan proje ile Haliç arasında hiçbir yapı bulunmuyor.

Japon Evler'in toplam inşaat alanı 600 metrekare. 16 ayda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Japon Evler Haliç, Sütlüce'de Karaağaç Caddesi'nde inşa ediliyor. Japon Evler Haliç, İstanbul Kongre Merkezi, Miniatürk, Hilton Oteli'e yürüme mesafesinde bulunuyor. Japon Evler Haliç Beşiktaş tüneli ise merkeze 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.
 
Haliç, Eyüp Sultan Camii ve Piyer Loti panoramalı JaponEvlerHaliç projesi ofis, home ofis ve dükkan alternatiflerini bir arada sunuyor. JaponEvlerHaliç projesinin ortak alanlarında kapalı havuz, fitness salonu, sauna gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Türk-Japon sentezlerinin bir araya getirildiği JaponEvler projesi fonksiyonel ve teknolojik donanımlara sahip durumda olacak.


 
Japon Evler Haliç iletişim bilgileri
Web: http://www.kilicinsaat.net/
E-posta: [email protected]
Tel: 0216 499 16 02-03
Tel: 0532 225 03 25

  • Etiketler:

Yorum Yaz