Habitat Park Yakuplu'da 700 bin TL'ye akıllı villa!

Habitat Park Yakuplu'da 700 bin TL'ye akıllı villa!

Belde İnşaat tarafından Yakuplu'da satışa çıkarılan 38 villalık Habitat Park projesi 350 metrekarelik 5+1 villalardan meydana geliyor. Akıllı villa konsepti ile yapılan projedeki villaların fiyatları 700 bin TL'den başlıyor

Belde İnşaat tarafından Yakuplu'da satışa çıkarılan 38 villalık Habitat Park projesi 350 metrekarelik 5+1 villalardan meydana geliyor. Akıllı villa konsepti ile yapılan projedeki villaların fiyatları 700 bin TL'den başlayarak 1 milyon TL'ye kadar çıkıyor.

Evlerin en önemli özelliği arasında bir telefonla siz eve gelmeden ısıtma ya da soğutma yapabilmesi, eve girdiğinizde perdelerin otomatik olarak kapanması gibi akıllı ev teknolojileri geliyor. Yemeği ocak üstünde unutunca ev sahibine uyarı sistemleri ile hatırlatan teknolojilerin yanı sıra yağmur suyunu da depolayarak yeşil alanların sulanmasında kullanan yeşil ev teknolojilerini de barındırıyor.

Şimdiye kadar başka projelerde de uygulanan akıllı ev sistemlerinde siz tatile çıkanız bile evdeki pek çok şeyi uzaktan kumanda ile takip etmenizi sağlıyor. Bir tuşla evdeki çiçekler sulanabilirken tek bir tuşla aydınlatma kontrolü de yapılabiliyor. Hırsız alarm sistemlerinin de yer aldığı evlerde bilginiz dışında bir şüpheli olay algılandığında daha önce belirlediğiniz numaralara kamera, ses dosyaları veya mesaj ile uyarı gönderiliyor.

Habitat Park iletişim bilgileri
Web: www.beldeinsaat.com
E-posta: info@beldegayrimenkulgelistirme.com 
Tel: 0212 875 00 55

  • Etiketler:

Yorum Yaz

Öne Çıkanlar