Güneşli Konutları'nda 115 bin liraya! Yeni proje!

Güneşli Konutları'nda 115 bin liraya! Yeni proje!

Basın Ekspres Yolu üzerindeki en yeni proje olan Güneşli Konutlar satışa çıktı. Güneşli Konutlar projesinde konut fiyatları 115 bin TL'den başlıyor


Kaynak: Nihal Uvacan / Vatan

Güneşli'nin merkezinde Basın Ekspres Yolu üzerindeki en yeni proje Güneşli Konutlar projesi satışa çıktı. 62 metrekare 1 + 1'lerin 115 bin TL'den başladığı Güneşli Konutlar projesinde, bölgedeki lüks projelere kıyasla yarı yarıya fiyat avantajı sağlıyor. Bu özelliği ile projeye yatırımcıların ilgisi yoğun.
 
İki yıl öncesine kadar bacasız sanayinin kalbinin attığı merkezlerden biri olan ve ağırlıkla hafif sanayide üretim tesisleri, outlet noktaları ile apartmanların yer aldığı Güneşli, Mar Yapı ile site ölçekli konut ve ofislerin ağırlıkta olduğu yeni bir yapıya kavuşacak. Şirket, ilçede biri orta, diğeri üst gelir grubuna hitap edecek 2 konut projesi ile 1 ofis kulesini yılsonuna kadar devreye almak için harekete geçti.
 
Projelerden ilki, 305 konutluk Güneşli Konutlar projesi... En dikkat çeken özelliği ise, bölgedeki ilk site ölçekli konut projesi olan İkebana Evleri'nin ardından, Güneşli'nin tam merkezinde, Basın Ekspres yolunda satışa çıkarılan en yeni proje olması. 305 konuttan oluşan Güneşli Konutlar projesi satışa çıktı.
 
Daha önce Avrupa Konutları 1 projesini üstlenen Özsaya İnşaat'ın ortaklarından Özkök Grubu'nun bir şirketi olan Mar Yapı'nın Pazarlama Müdürü Selahaddin Seslioğlu, "Güneşli Basın Ekspres yolu, son zamanlarda çok önemli bir arter haline geldi. Bahçeşehir, Yenibosna, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, havaalanı gibi giderek yaşamsal açıdan değer kazanan alanlara yakın olması, bölgenin en önemli avantajı" dedi.
 
İlk Etabın 50'si Satıldı
Güneşli Konutlar projesinin bu bölgelerde ev almak isteyen orta gelir grubuna önemli bir avantaj sağladığına dikkat çeken Seslioğlu, "Bu bölgelerdeki yeni satışa açılan lüks projelerde metrekare fiyatı 3 bin-3 bin 500 lira civarında. Güneşli Konutlar projesinde ise 1.700 TL. 62-78 metrekare 1 + 1 daireler 115 bin ile 155 bin lira, 97-131 metrekare 2 + 1'ler ise 172 bin ile 250 bin TL lira arasında satışa sunuluyor" dedi. Güneşli Konutlar projesinin 170 konutluk ilk etabını 23 Nisan'da satışa çıkaracak olmalarına rağmen, 50 adedinin satışının gerçekleştiğini söyleyen Seslioğlu, "Güneşli Konutlar projesinin fiyat avantajı ve konumu ile yatırımcılardan da talep alıyoruz. Güneşli Konutlar projesinde 1 + 1 daireler 900, 2 + 1'ler ise 1.200 TL'ye kiraya verilebiliyor" diye konuştu.
İnşaatına bir ay önce başlanan Güneşli Konutlar projesinin yatırım tutarı 65 milyon dolar.
 
18 Ayda Teslim Edilecek
Güneşli'nin en merkezi bölgesinde Atatürk Havalimanı ile TEM'i bağlayan, Basın Ekspres yolu üzerindeki Güneşli kavşağına 800 metre mesafede yer alan Güneşli Konutları projesi16 dönümlük bir alanda inşa ediliyor. Güneşli Konutlar'ın 18 ayda teslim edilmesi planlanıyor. Güneşli Konutlar projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol ve voleybol tesisleri, çocuk oyun alanları ile kapalı ve açık otopark alanları yer alıyor.
 
İkinci Hidroelektrik Santralına Başladı
İNŞAAT sektöründe Mar Yapı ile faaliyete geçen Ozkök Grubu'nun yatırım rotasında sadece inşaat bulunmuyor. Armonipark'a ortak olan grup, enerji sektörüyle de ilgili... Grubun Maraş Enerji adında bir enerji şirketi kurduğunu söyleyen Selahaddin Seslioğlu, "Maraş'tan sonra Adana'da ikinci bir hidroelektrik santralinin inşaatına başlandı" dedi.
Dünyanın En İyi Ofis Projesi Seçilen Güneşli Kule'nin Temeli Yıl Sonunda Atılıyor
GÜNEŞLİ'de sonbaharda satışa başlayacakları ikinci bir proje daha olduğunu açıklayan Mar Yapı Pazarlama Müdürü Selahaddin Seslioğlu, "550 rezidans inşa edip, metrekaresini yaklaşık 3 bin liradan satmayı planlıyoruz" dedi. Güneşli Kule projelerinin bu yıl MIPIM Fuarı'nda 'dünyanın en iyi ofis projesi' seçildiğini ifade eden Seslioğlu, "Projeye yıl sonunda başlayacağız. 22 katİı inşa edilecek kulenin 30 bin metrekare kiralanabilir alanı olacak" diye konuştu.
 

Güneşli Konutlar iletişim bilgileri
Web: www.guneslikonutlar.com
Tel: 0 212 444 1 536

  • Etiketler:

Yorum Yaz