Garden Towers Adana’ya teras kafeyi getiriyor

Garden Towers Adana’ya teras kafeyi getiriyor

Erciyes inşaat tarafından Adana’da yapılan Garden Towers projesinde bloklardan birinin teras katı kafe olarak tasarlandı

 Türkiye'de her geçen gün gelişen inşaat sektörünün yeni açılımı teras kafeler. Müşterilerine, binaların terasında kahve yudumlatmak ve bulunduğu şehrin ışıklarını akşam karanlığında izletmek inşaat sektörünün yeni trendleri arasında. Sektörde şehirlerdeki yeşil alan azlığına yönelik ise hobi bahçeleri oluşturuluyor. 4 metrekarelik alanlarla vatandaşlar bahçelerine istediklerini ekip, tüketmek istedikleri ürünleri yetiştiriyor.

 Erciyes İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferhat Beluk, sektörün vatandaşların talep ve ihtiyaçlarına göre şekillendiğine dikkat çekiyor. Erciyes inşaat olarak Garden Towers gibi imaj bir proje yaptıklarını kaydeden Beluk, "Adanamız her şeyin en iyisine layıktır sloganıyla yola çıktık. Turgut Özal Bulvarı Esentepe'de yapılan konutlara Adana halkı yoğun ilgi gösterdi." dedi.

İnşaat sektöründe her projenin bir diğerinden farklı olması gerektiğine dikkat çeken Ferhat Beluk, Garden Towers projesinde bloklardan birine teras katını cafe olarak tasarladıklarını, müşterilerine şehir manzaralı kahve ikramında bulunmak istediklerini kaydetti.

Ferhat Beluk, tesis içinde her daireye ait hobi bahçesi, tenis kortu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu ve sauna, süs havuzları, çocuk oyun parkları, fitness center gibi ortak kullanım alanlarının bulunduğunu kaydetti. Beluk, inşaat dışında hiçbir iş alanında faaliyet göstermediklerini, yeni projelerle de sektörde yer alacaklarını vurguladı.

 

Web: http://erciyesins.com.tr

Tel: 0 322  247 13 12

  • Etiketler:

Yorum Yaz