maritbet girişmaritbet
Garanti Koza’dan Çamlıca’ya lüks konut projesi

Garanti Koza’dan Çamlıca’ya lüks konut projesi

Sahip olduğu 62 yıllık deneyim ile Türk inşaat sektörünün en köklü şirketlerinden biri olan Garanti Koza, başarılı mimar Murat Tabanlıoğlu ile Çamlıca’da yepyeni bir konut projesine imza atıyor


Gayrimenkul sektöründeki 62 yıllık tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli konut-taahhüt işine imza atan Garanti Koza, portföyüne yepyeni bir proje daha ekledi. Anadolu yakasının gözde semti Çamlıca'da 9 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek olan 10 blokluk konut projesi, başarılı işleriyle tanınan Garanti Koza yöneticileri ve Mimar Murat Tabanlıoğlu'nu biraraya getirdi.

Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü İlkel ve Mimar Murat Tabanlıoğlu'nun imzalarıyla başlayan yeni proje, lüks konut sektörüne yeni bir soluk getirerek, “kişiye özel” seçimleri içerecek.
 
Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü İlkel yeni projeleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Murat Tabanlıoğlu gibi kendi alanında köklü bir gelenekten gelen, başarılı ve yaptıklarıyla adından söz ettiren bir mimar ile çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sadece kaliteli işlere imza atma prensibiyle yoluna devam eden Garanti Koza'nın, yeni konut projesi ile Çamlıca bölgesinde ve sektörde önemli bir fark yaratacağına inanıyoruz.” dedi.
 
Yurtiçi ve yurtdışında birçok tanınmış işe imza atan ve mesleğini “tasarım yönetimi” bilgisiyle kaynaştırmayı başaran ender mimarlardan olan Murat Tabanlıoğlu'nun imzasını taşıyacak olan yeni Garanti Koza projesi, Çamlıca'da yer alan diğer konut projelerinden konsept olarak farklılaşarak geleneksel Türk mimarisi ve çağdaş çizgilerin sentezinden oluşacak. Projede yer alacak konutların en dikkat çekici yönü de satın alanların isteğine göre dizayn edilebilecek ve bahçe ve çatı dubleks alternatifleriyle satılabilecek olması.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz