G Marin by Divan’da 10 günde 173 daire satıldı!

G Marin by Divan’da 10 günde 173 daire satıldı!

Mar Yapı Bayramoğlu’nda hayata geçirdiği G Marin managed by Divan projesiyle Anadolu yakasına hızlı bir giriş yaptı. Rezidans hizmetlerini Divan Grubu’nun üstlendiği projede 10 gün içerisinde 173 daire satıldı

Mar Yapı Anadolu yakasındaki ilk projesi G Marin managed by Divan ile bölgeye hızlı bir giriş yaptı. Avrupa yakasında Güneşli'yi kendine yatırım üssü seçen ve projelerinde başarılı bir satış grafiği yakalayan Mar Yapı'nın Bayramoğlu'nda hayata geçirdiği yeni projesi G Marin managed by Divan'a da konut alıcısı yoğun ilgi gösterdi. Divan Grubu'nun ayrıcalıklı rezidans hizmetlerinin sunulacağı 556 daireden oluşan projede 10 gün içerisinde 173 dairenin satışı gerçekleşti. 

Projelerinde her zaman girdikleri bölgeye değer katma anlayışıyla hareket ettiklerini ve Bayramoğlu'nun potansiyelinin kendilerini cezbettiğini söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök konuşmasını şöyle sürdürdü: 

“Bir zamanlar İstanbulluların gözde sayfiye yeri olana Bayramoğlu bizim kuşağımız için ayrı bir anlam ifade ediyor. Bahçe içinde 1-3 katlı villaları, sahili ve eğlence mekanlarıyla “Küçük Amerika” olarak anılıyordu. Yıllar geçtikçe yazlıkçıların çekilmesi, yeni jenerasyonun tatil için güney illerini ve farklı konseptleri tercih etmesiyle birlikte belde ıssızlaşmıştı. Ancak son yıllarda Bayramoğlu'nun yıldızı yeniden parlamaya başladı. Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerine yakınlığı,  Marina projesi ve Marmararay - Hızlı Tren'in buluşma noktasında bulunması bölgeye değer artışı yaşattı. Tüm bunlar Bayramoğlu'nda nitelikli konuta duyulan ihtiyacı da arttırdı. Biz de bu ihtiyacı gördük. Bu nedenle de rotamızı Anadolu Yakası'na çevirdik ve yeniden değer kazanmakta olan bölgeye yatırım kararı aldık. 10 gün içerisinde yakaladığımız satış başarısında, nitelikli konuta duyulan bu ihtiyaç net olarak ortaya çıktı. Bu ihtiyaca cevap vermekten ve konut sahibi olmak isteyenlerin beklentisini karşılayan bir projeye imza atmaktan dolayı mutluyuz” diye konuştu. 

Beyaz yakalıların tercihi

Beyaz yakalıların oturmak için tercih ettiği G Marin managed by Divan projesine, yatırımcıların de yoğun ilgisi olduğunu söyleyen Münir  Özkök, “Bölgenin yakınında yer alan sanayi ve teknoloji merkezlerinde çalışan üst düzey yöneticiler projeye yoğun ilgi gösteriyor. Yatırımcıların da ilgisini çeken G Marin managed by Divan özellikle şu anki avantajlı fiyatları değerlendirenlere kazandıracak bir proje” dedi.  

Metrekare fiyatları 1800 TL'den başlıyor

G Marin managed by Divan iki etapta 35 bin metrekare alan üzerinde 15 blok olarak inşa ediliyor. 33 ila 215 m2 aralığında daire büyüklüklerine sahip projede 556 konut bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks konut seçeneklerinin yer aldığı projenin metrekare fiyatları 1800 ila 2500 TL arasında değişiyor. İnsani mimari detayları, 5 katlı ve birbirinden uzak blokları ve deniz manzaralı teraslarıyla dikkat çeken projede, sauna, fitness salonu ve havuzların bulunduğu iki sosyal tesis ile geniş yürüyüş parkurları yer alıyor. İki etaptan meydana gelen G Marin managed by Divan projesinin ilk etabı Ekim 2013'te, ikinci etap ise 2014 yıl sonunda teslim edilecek.  
  
Geleceğin Kalamış'ı olarak nitelendirilen ve değer artışı yaşan Bayramoğlu'na yeni bir soluk kazandıracak olan G Marin'den daire sahibi olanlar concierge, housekeeping gibi hizmetlere Divan'ın otelcilik alanındaki kalitesi ve üstün hizmet anlayışıyla sahip olacaklar. 

Havalanına 13 dakika, tren istasyonu ve E-5 Karayoluna 3 dakika mesafede

Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerine yakınlığıyla dikkat çeken Bayramoğlu'nda hayata geçen G Marin managed by Divan projesi ulaşım akslarına yakınlığıyla avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 dakika, Pendik İDO (Bandırma-Mudanya) iskelesine ve Pendik Marina'ya 15 dakika, Marmaray hızlı tren istasyonuna ve E-5 karayoluna 3 dakika mesafede olan proje, GOSB'ne 10 dakika, planlanan Körfez - İzmir Otoyolu bağlantı köprüsüne 15 dakika, Gebze Center'a 13 dakika, planlanan Bayramoğlu Marina'ya 4 dakika uzaklıkta bulunuyor. Tuzla İTÜ Denizcilik Fakültesi'ne 10 dakika, Sabancı Üniversitesi'ne 14 dakika, Okan Üniversitesi'ne 12 dakikada ulaşılan proje Viaport alışveriş merkezine 17 dakika, Bayramoğlu plajlarına ise 4 dakika mesafede yer alıyor.

G Marin İletişim Bilgileri;

Web: http://www.gmarin.com.tr

Telefon: 444 1 536

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Robert Varon 'G Marin projesinin yüzde 65'ini sattık'
  • 23.08.2014 14:24

Robert Varon 'G Marin projesinin yüzde 65'ini sattık'

Mar Yapı'dan Robert Varon, Emlaktasondakika.com’un canlı yayınına konuk olarak A ...

Mar Yapı'nın yeni projesi G Marin Pendik Boat Show Fuarı'nda!
  • 24.09.2013 15:14

Mar Yapı'nın yeni projesi G Marin Pendik Boat Show Fuarı'nda!

Mar Yapı ve Divan tarafından hayata geçirilmekte olan G Marin projesi Pendik'te ...

G Marin Managed by Divan fiyatları 161 bin liradan başlıyor!
  • 18.04.2017 16:31

G Marin Managed by Divan fiyatları 161 bin liradan başlıyor!

Mar Yapı imzası ile inşa edilen G MarinManaged by Divan projesinin fiyatları 161 ...

G Marin Managed by Divan’da dairelerin yüzde 82’si satıldı
  • 24.03.2017 15:14

G Marin Managed by Divan’da dairelerin yüzde 82’si satıldı

İşletmesini Divan Grubu’nun üstelendiği G Marin Managed by Divan projesinin fiya ...

G Marin by Divan'da 1,387 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı!
  • 13.03.2017 15:19

G Marin by Divan'da 1,387 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı!

60 aya kadar vade farksız taksit imkanıyla konut sahibi olma fırsatı sunan G Mar ...

Mar Yapı, yeni yılda yeni bir yaşama davet ediyor
  • 10.12.2016 09:41

Mar Yapı, yeni yılda yeni bir yaşama davet ediyor

Türkiye’nin en yenilikçi gayrimenkul şirketlerinden olan Mar Yapı, 2017’yi birbi ...