maritbet girişmaritbet
Fi-Side Evleri 4 ayda yüzde 35 prim yaptı!

Fi-Side Evleri 4 ayda yüzde 35 prim yaptı!

Fiyapı Bahçeşehir’de inşa ettiği ve yüzde 70’inin satışını tamamladığı Fi-Side projesinde dün devreye giren yeni bir kampanyaya başladı. Ara ödeme ve taksitleri ortadan kaldıran bu kampanya kapsamında projeden ev alanlar yüzde 30 peşinatını Haziran’da, kalanını ise evlerin teslim edileceği 2012 yılında ödeyecek

Kaynak: Nihal YUVACAN / Vatan

Fiyapı Bahçeşehir'de Yapı Kredi Koray'dan 40 milyon TL bedelle aldığı arsa üzerinde inşa ettiği ve ilçenin en uygun fiyatlı projesi olarak satışa çıkardığı Fi-Side projesinde, dünden itibaren uygulanmaya başlanan yeni bir kampanyaya imza atıldı. Ara ödeme ve taksitleri diğer projelerinde olduğu gibi ortadan kaldıran şirket, tüketicilerin ödemelerini kolaylaştıran bu modeli, şimdi Fi-Side projesine taşıyor.

Bu kapsamda projeden bugün daire alanlar, yüzde 30'luk peşinatı Haziran ayında, kalanını ise tek seferde veya taksitli olarak evlerin teslim edileceği Mayıs 2012 yılında ödeyebilecek. Kişilere iki yıl boyunca ödeme yapmama rahatlığı verecek kampanyanın kısa bir süre devam edeceğini kaydeden firma yetkilileri, şu ana kadar satışların yüzde 70'inin tamamlandığını söyledi. Projede ayrıca taksitle ödeme yapmak isteyenlere de 60 aya kadar yüzde 0.99'dan başlayan faiz oranları ile ödeme imkanı sunulacak.

4 ayda % 35 değerlendi
Bahçeşehir'de 54 bin metrekare üzerinde temeli atılan projenin kaba inşaatının yüzde 70'inin ise yılsonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Projenin en önemli avantajlarından biri ise lokasyonu ve fiyatı. Projede büyüklüğü 66 ile 129 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, 89 bin ile 129 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. 59 bin TL'lik 66 metrekare 1+1'lerin satışa çıktığı ilk gün sahibiyle buluştuğu projede 1 ay içinde 2 bin dairenin satışı gerçekleşmişti. Kasım ayında satışa çıkan ve iki kez zam gören projede 69 bin TL'den satılan 77 metrekare daireler şu anda 89 bin TL'den satılıyor. Daire sahipleri böylece 4 ayda yüzde 35 kâr etti.
 
Tek bir tuşla doktor çağırılacak
Fİ-SIde projesinde evlere kurulacak online bir sistemle ev sahipleri hastaneye gitmeden anlaşmalı sağlık, eğitim kurumları ve alışveriş merkeziyle online olarak bağlantı kurabilecek. Akıllı yaşam konsepti kapsamında tüketiciler, dairelerde yer alacak akıllı ekrana dokunarak bir tuşla alışveriş yapacak, doktor çağıracak ya da spor dersi alacak. 20 bin metrekare ticari alan, 100 bin metrekare otoparkı bulunacak Fi-Side projesinde 4 bin metrekarelik havuz içerisine yerleştirilecek 1.500 metrekarelik 'Kıbrıs Adası'nın üzerinde ise kafeteryalar, restoranlar, eğlence mekânları, fitness, sauna, hamam, oyun salonları gibi sosyal alanlar yer alacak.

 

İletişim bilgileri

Web: www.fiside.com

www.fiyapi.com.tr

E-posta: [email protected]
Tel: 0 216 469 30 30 

  • Etiketler:

Yorum Yaz