Fer Yapı İstwest Bahçelievler’i görücüye çıkardı

Fer Yapı İstwest Bahçelievler’i görücüye çıkardı

Fer Yapı ve Boyner Holding ortaklığında, hasılat paylaşımı modeliyle, Bahçelievler’deki Altınyıldız fabrikası arazine inşa edilecek olan İSTWEST, İstanbul’un en şık yaşam projesini İstanbul’lulara sunuyor

Fer Yapı ve Boyner Holding ortaklığında, hasılat paylaşımı modeliyle, Bahçelievler'deki Altınyıldız fabrikası arazine inşa edilecek olan İSTWEST, İstanbul'un en şık yaşam projesini İstanbul'lulara sunuyor.

Toplam 230.000 m2 inşaat alanı içinde 130.000 m2 satılabilir alan üzerinde stüdyo daireden, 5+1 e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Konutların tamamında rezidans hizmeti alma hakkına sahip olunuyor.

Çocuklar için macera parklarından, geniş oyun alanlarına, bisiklet ve koşu parkından, mangal ve piknik alanlarına, açık kapalı havuz, fitness salonu, SPA, tenis kortu, basketbol ve futbol sahalarıyla geniş spor alanları, Zen bahçesi gibi oldukça zengin sosyal olanaklara ve yeşil alana sahip olan projede spor yapılan alanlara ek olarak oldukça geniş bir sanat atölyesi de hizmete sunuluyor. Heykel, resim, dans stüdyosu, müzik odası gibi, hem uzman eğitmenler eşliğinde ders alınabilecek olan sanat atölyeleri, oturumculara evlerinin konforunda hobileriyle iç içe yaşama imkanı sunuyor.

Tüm spor alanları, tenis, basketbol, futbol, pilates, yoga vb dersler yine uzman eğitmenler tarafından verilecek. Böylece İSWEST'te sunulan sosyal olanaklar kolaylıkla kullanılabilir hale geliyorlar.

Projede engelliler de düşünüldü ve tasarım ve planlama buna uygun olarak yapıldı. Ayrıca küçük dostlarımız olan evcil hayvanlar için de bir oyun parkı bulunuyor.

Projede, halka açık, geniş meydanları olan, gurme restoran ve showroomların bulunduğu bir çekim merkezi yer alıyor. Bu hizmetler özellikle o bölgede çok büyük bir ihtiyaca cevap vereceği düşünülüyor.

Ayrıca bölgenin havaalanına en yakın projesi olan İSTWEST her yere kolay ulaşımı sayesinde emlak sektöründe de göz dolduruyor.

İstwest iletişim bilgileri

Web: http://www.istwest.com/

Tel: 0212 552 09 09

  • Etiketler:

Yorum Yaz