Ev sahiplerine Cornerlife Güneşli'de erken teslim müjdesi!

Ev sahiplerine Cornerlife Güneşli'de erken teslim müjdesi!

İstanbul’un yeni prestij caddesi haline gelen Basın Ekspres Yolu’nda yükselen Cornerlife Güneşli, caddenin prestijine prestij katmaya devam ediyor

Sunduğu sosyal donatıları, ödeme kolaylığıyla geçmiş dönemde ezber bozan Cornerlife Güneşli, şimdi de erken teslim sevinci yaşatıyor. Şimdiye kadar yüzde 64'inin satıldığı Cornerlife Güneşli taahhüt edilenden 2 ay önce teslim ediliyor. İstanbul Basın Ekspres Yolu'nun prestijine prestij katma iddiasıyla yükselmekte olan Cornerlife Güneşli' de erken teslim heyecanı yaşanıyor. Çoğu projede konut sahibi olanlar geç teslimden yana dert yanarken Cornerlife Güneşli, bir kez daha ezber bozdu ve ilan ettiği tarihten 2 ay önce daire sahiplerine anahtarlarını teslim edeceğini açıkladı. Yıllarını gayrimenkul sektöründe adayan ve pek çok başarılı projeye imza atan Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığının projesi Cornerlife Güneşi' de teslimler Ekim 2014 tarihinde başlıyor. İstanbul'un son 7-8 yılda 20 kat değerlenerek adı ‘Prestij Caddesi'ne çıkan Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen ve konseptiyle şehir merkezinde tatil gibi bir yaşam vaat eden Cornerlife Güneşli'den daire alanlar kazanıyor. Lansmandan bu yana yüzde 22 prim yapan Cornerlife Güneşli 211 adet konut ve 21 adet ticari birimden oluşuyor. Şimdiye kadar yüzde 64'inin satıldığı Cornerlife Güneşli' kazançlı yatırımın kapılarını sonuna kadar aralıyor.


Mutluluğunuz kaç metrekare?

Kaliteli yaşamı ulaşılabilir fiyatlarla sunan Cornerlife Güneşli'de stüdyo daireden 3+1 daireye kadar değişen ev tipleri, 44 metrekare ile 167 metrekare arasında farklı büyüklüklerle hayat buluyor. Cornerlife Güneşli, aynı zamanda önü hiç kapanmayacak bir manzaraya da sahip 

Fiyatlar 205 Bin 500 TL'den başlıyor

“Bazı Projeler Merkezdedir Bazıları İse Merkezdir” felsefesiyle hayata geçen Cornerlife Güneşli, İstanbul'un yüksek getiri oranlarına sahip Basın Ekspres yolu üzerinde bulunuyor. Cornerlife Güneşli'de daire fiyatları ise 205 bin 500 TL'den başlıyor.

KDV'de Yüzde 1 Avantajı

Projede konutlara anlaşmalı bankalar üzerinden ise 60 ay 0.25 ve 120 ay 0.75 vade ile ev sahibi olmak mümkün. Özellikle 2013 yılından önce ruhsatı alınan projelerde uygulanan yüzde 1'lik KDV oranı Cornerlife Güneşli'den daire almak isteyenlere önemli bir kar sağlamış olacak. Bölgede yeni ruhsatlı projelerde KDV yüzde 18 iken Cornerlife Güneşli yatırımcıları, yüksek KDV'den etkilenmeyecek. 

Yüzde 8 ıskonto da var, 120 ay vade de!

Basın Ekspresi Yolu'nda ezber bozan kampanyalara imza atan Cornerlife Güneşli, ödeme alternatifleriyle de bölgede dikkat çekiyor. Peşin alımlarda yüzde 8'e varan indirimler sunan Cornerlife Güneşli, 0,35'ten başlayan faiz oranıyla daire bedelinin yüzde 75'ine kadar banka kredisi imkanı sunuyor. Ödeme fırsatlarında ayrıca daire fiyatının yüzde 25'lik kısmını peşin ödemek isteyenlere ise 120 aya kadar vade seçeneği de yer alıyor.  Cornerlife Güneşli'den daire almak isteyenlere şirket, 24 aya “0” vade farkı alternatifi de sunuyor.

Benzersiz dış cephesiyle şehre bakan ‘dingin' bir yaşam

Bölgenin ikon projesi haline gelen Cornerlife Güneşli, Basın Ekspres Yolu üzerinde akan trafiğin ve Atatürk Havalimanı'nı kullanan uçak gürültüsünü dışarıda bırakıyor. Şık tasarımının yanı sıra modern mimari detayları içinde barındıran Cornerlife Güneşli, dış cephesine özel ve teknik çalışmaya imza atıyor. Cornerlife Güneşli, şehrin merkezinde sessiz, sakin ve dingin bir yaşam konforu sunmaya hazırlanıyor.   

Cornerlife Güneşli' de herkes ‘sosyal' olacak

Cornerlife Güneşli'nin sosyal alanları, Basın Ekspres Yolu'ndaki projeler arasında örnek olarak gösteriliyor.  Konut sahiplerinin tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede yaratılan donatılar arasında, açık kapalı yüzme havuzu, geniş ve maksimum yeşil 7.000 metrekare alana sahip bahçe, açık-kapalı otopark, çocuk parkı, fitness- sauna-hamam, tenis kortu, basket sahası, açık spor alanı, koşu parkuru, amfi tiyatro,  kapalı sinema salonu, modern çocuk oyun odası, kreş, market, kamelyalar yer alıyor.

Cornerlife Güneşli İletişim Bilgileri;

Web: http://www.cornerlifegunesli.com/
Telefon: 0212 445 45 23

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Soner Keleş Cornerlife Güneşli'yi anlatıyor
  • 13.01.2014 08:51

Soner Keleş Cornerlife Güneşli'yi anlatıyor

Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş, Cornerlife Güneşli'nin detayların ...

Cornerlife Güneşli'nin örnek daire görüntüleri
  • 08.11.2013 10:54

Cornerlife Güneşli'nin örnek daire görüntüleri

Güneşli'de konumlandırılan Cornerlife Güneşli'nin örnek dairesinin sizin için gö ...

Güneşli’de Cornerlife rüzgarı esiyor!
  • 08.01.2015 16:51

Güneşli’de Cornerlife rüzgarı esiyor!

Mart 2015 tarihinde teslim edilecek olan Cornerlife Güneşli'de daire fiyatları 2 ...

İstanbul’un değişimi, bu bölgenin yıldızını parlattı
  • 07.09.2014 08:45

İstanbul’un değişimi, bu bölgenin yıldızını parlattı

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Cornerlife Güneşli ya ...

Cornerlife Güneşli ile İstanbul’un prestiji artıyor
  • 15.06.2014 14:38

Cornerlife Güneşli ile İstanbul’un prestiji artıyor

Basın Ekspres Yolu üzerinde inşasına devam edilen projede her şey mutluluğunuz i ...

Babanıza en güzel hediye Cornerlife Güneşli’den!
  • 11.06.2014 13:31

Babanıza en güzel hediye Cornerlife Güneşli’den!

Basın Ekspres Yolu’nun simgesi haline gelen Cornerlife Güneşli, Babalar Günü’ne ...