En yüksek bina İstanbul Sapphire’i başbakan açacak!

En yüksek bina İstanbul Sapphire’i başbakan açacak!

Bu geri sayım, Sapphire'in girişine geçen hafta kurulan dev LED ekrandan saniye saniye ilan ediliyor.

Kiler Holdingin İstanbul 4. Levent'te inşa ettiği İstanbul Sapphire Residence ve Çarşı projesinde geri sayım başladı.

Bu geri sayım, Sapphire'in girişine geçen hafta kurulan dev LED ekrandan saniye saniye ilan ediliyor.
Ekrandaki bilgiye göre İstanbul Sappnire, 4 Mart Cuma günü saat 16.00'da açılıyor. Açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yapacak. O zamana kadar LED ekranda, açılışa kaç gün, saat, dakika ve saniye kaldığı ilan edilecek.

Bilindiği üzere İstanbul Sapphire Residence, 261 metre yükseklikle Avrupa'nın ve Türkiye'nin en yüksek binası. Binanın yüksekliğine yakışır bir şekilde Türkiye'nin ve Avrupa'nın en geniş LED ekranı buraya kurulmuş. 7x46 metre büyüklüğündeki ekran, 322 metrekare reklam alanına sahip. Bu ekranı iki Azeri girişimcinin iki yıl önce kurduğu Glass Screen İletişim Hizmetleri kurmuş.
Glass Screen'in kurucuları Emin Heydarov ve Mehdi Mehdiyev, bu devasa LED ekranın reklam pazarlamasını 3 yıl boyunca sürdürecekmiş.

Şirketten reklam fiyatları hakkında net bir bilgi alamadık. Ancak bu tür ekranlara reklam vermenin bedelinin hayli yüksek olduğunu, televizyon kanallarıyla benzer bedeller talep edildiğini biliyoruz.
Bu arada, Antalya Havalimanı ve Galatasaray'ın Türk Telekom Arena Stadyumu'ndaki tüm dijital ekranların pazarlamasını da Glass Screen yürütüyor.

Sapphire İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.istanbulsapphire.com
E-posta: info@istanbulsapphire.com
Tel: 444 5 111

  • Etiketler:

Yorum Yaz