maritbet girişmaritbet
Emaar Square Libadiye Konut Projesi nerede? Yol tarifi!

Emaar Square Libadiye Konut Projesi nerede? Yol tarifi!

Resmi konut satışları başlayan Emaar Square Çamlıca Konut Projesi 2.3 milyar dolar maliyetle inşa ediliyor

 

1- Ataşehir'den Geliş: Memorial Hastanesi'ni solumuzda bırakarak, Shell benzin istasyonunun yanından Kadıköy/Ankara istikametine sağa dönünüz. Kadıköy/Erenköy/Yenisahra/Barbaros Mah. tabelasını düz takip ediniz. Önce Yenisahra/Ankara/Göztepe/Kadıköy sonra Kadıköy/Harem tabelalarını takip ederek, E-5'e bağlanacaksınız. E-5 üzerinde Çamlıca/Göztepe istikametinde ilerleyerek Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından giriniz. Gözteoe Köprüsü'nü arkanızda bırakarak Libadiye Caddesi'ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve yolun devamındaki eczaneyi geçtikten sonra sağınızda satış ofisini göreceksiniz.
 
2- FSM Köprüsü'nden Geliş: Köprüyü geçtikten sonra Çamlıca/Ümraniye/Üsküdar çıkışından düz devam ediniz. Tantavi Tüneli'ni geçince Çamlıca/Yavuztürk/Bulgurlu/Göztepe sapağından giriniz. Libadiye Kavşağı'ndan Bulgurlu/Göztepe/Harem/Örnek Mah. tabelasından döndükten sonra Libadiye Caddesi'ne girerek düz devam ediniz. Libadiye köprüsünü geçtikten sonra Soyak Camii'nin önündeki Ünalan tabelasından sağa sapınız. Yolun sağını takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve eczaneyi geçtikten sonra, sağınızda satış ofisini göreceksiniz. 
 
 
3- Boğaziçi Köprüsü'nden Geliş: Köprüyü geçtikten sonra Bostancı/Ankara sapağından girerek solda Göztepe/Bostancı/Ankara yönünde devam ediniz. E-5 Karayolu'na çıktıktan sonra sağda Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi'ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve eczaneyi geçtikten sonra sağınızda satış ofisini göreceksiniz. 
 
4- Kadıköy'den Geliş: Kadıköy Boğa Heykeli'nin önünden Kuşdili Caddesi üzerinde devam ederek Çevreyolu istikametini takip ediniz. Boğaziçi Köprüsü'ne bağlanan yola çıktığınızda Ankara/Göztepe/Bostancı sapağından E-5 Karayolu'na bağlanınız. E-5 Karayolu'na çıktıktan sonra sağda Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi'ne çıktıktan çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız.  Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve yolun devamındaki eczaneyi geçtikten sonra sağınızda satış ofisini göreceksiniz.  
 
5- Bağdat Caddesi'nden Geliş: Bağdat Caddesi'nden Boğaziçi Köprüsü'ne bağlanan yolda Ankara/Göztepe/Bostancı sapağını takip ederek E-5 Karayolu'na bağlanınız. E-5 Karayolu'na çıktıktan sonra sağda Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi'ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve yolun devamındaki eczaneyi geçtikten sonra sağınızda satış ofisini göreceksiniz. 
 
Emaar Square İletişim Bilgileri;
 
 
Telefon: 0216 547 17 17
 
Sinem ÖZTÜRK/Emlaktasondakika.com

Yorum Yaz

Benzer Haberler

The Address Residence İstanbul maketini görüntüledik!
  • 07.03.2015 14:40

The Address Residence İstanbul maketini görüntüledik!

320 lüks rezidans biriminden meydana gelen The Address Residence İstanbul'un mak ...

The Address Residence basına tanıtıldı!
  • 07.03.2015 14:33

The Address Residence basına tanıtıldı!

Emaar Square içerisinde yer alan The Address Residence projesinin basın lansmanı ...

Emaar Square projesinin yüzde 66'sı satıldı
  • 28.05.2014 15:36

Emaar Square projesinin yüzde 66'sı satıldı

EMAAR Türkiye Genel Müdürü Ümit Türüdü Şen,Emaar Square projesinde yüzde 66'lık ...

Ümit Türüdü Şen ile Emaar Square'i konuştuk!
  • 11.09.2013 15:10

Ümit Türüdü Şen ile Emaar Square'i konuştuk!

Emaar Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümit Türüdü Şen, Emaar Square projesi anlat ...

Emaar Square inşaat videosu için tıklayın!
  • 28.02.2013 17:25

Emaar Square inşaat videosu için tıklayın!

2.3 milyar dolarlık yatırım değerine sahip Emaar Square projesinin Şubat 2013 vi ...

Emaar Square reklam filmi yayında!
  • 03.01.2013 11:28

Emaar Square reklam filmi yayında!

2.3 milyar dolarlık yatırım değerine sahip Emaar Square projesinin reklam filmi ...