Elite Side'ta teslimler başlıyor

Elite Side'ta teslimler başlıyor

Şua İnşaat’ın Pendik’te inşaa ettiği Elite Side projesinde teslimler aralık ayı itibariyle başlıyor

Büyük kısmının sahiplerini bulduğu projede hemen teslim son daireler de avantajlı ödeme planlarıyla satışa sunuldu. Pendik'in en değerli noktasında konumlandırılan Elite Side'ta tüm çalışmalar tamamlandı. Aralık ayında teslimlerin başlayacağı projede son 40 daire, alternatif ödeme planları ve anlaşmalı bankalar aracılığıyla sunulan düşük oranları kredilerle satışa sunuldu. Porselen cephe kaplamasıyla bölgede özel bir yer edinen projenin son daireler 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunulduğu Elite Side'da, 60 aya %0,69 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Blokların birbirinin önünü kapatmayacağı şekilde tasarlanan 7 bloktan meydana gelen Elite Side'ta blokların 3'ü ikiz, biri tek blok olarak planlandı. Bloklar 4 binada toplanarak peyzaj alanı geniş tutuldu. Pendik'te 25 bin metrekare arsa üzerine kurulan Elite Side projesi E5 yan yolu üzerinde, ulaşım akslarının kesişme noktasında, havaalanına, deniz otobüsüne, Metro'ya ve Marmaray hattına yakın bir mesafe bulunuyor. Estetik mimarisiyle de dikkat çeken Elite Side projesinin birinci etabında 300, ikinci etabında 100 konut olmak üzere toplam 400 konut bulunuyor.

Yaz Kış Havuz Keyfi Sunuyor

Geniş sosyal yaşam alanlarının sunulduğu Elite Side projesinde açılır – kapanır yüzme havuzu dikkatleri üzerine topluyor. Bu sayede site sakinleri yaz kış havuz keyfi yaşayabilecek. Öte yandan projede çocuk havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası ve kafeteryalar yer alıyor. Projede konutların yanı sıra 6 adet de ticari ünite bulunuyor. Ticari ünitelerin alt blok olarak tasarlandığı Elite Side projesinde bu alanların giriş çıkışlarının site dışında tutulması sağlandı.

Ulaşım Açısından Avantajlı

Kadıköy metrosuna ve Marmaray hattı duraklarına 300 ila 500 metre mesafede inşa edilen Elite Side projesinin yanı başında Neomarin, Pendorya ve Viaport gibi büyük alışveriş merkezleri bulunuyor. Ayrıca Marmara Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne 2 dakika mesafede yer alan projenin çevresinde de 5 yıldızlı 3 adet otel, kamu idari binaları, eğitim kurumları ve yat limanı mevcut. Proje, Formula 1 pistine ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığıyla da avantaj sağlıyor.

Site içinde araç trafiğinin önüne geçilmesi planlanan Elite Side projesinde kapalı otoparkın yanı sıra üç ayrı noktada dış cepler halinde oluşturulan açık otopark alanları bulunuyor. Halka şeklinde tasarlanan ve siteyi çevreleyen yürüyüş ve bisiklet yolunda sadece peyzaj bakımı, tamirat, taşınma ve ambulans dışında araç dolaşımına izin verilmeyecek. 

Elite Side İletişim Bilgileri;
Web: http://eliteside.com.tr
Telefon: 0216 390 91 92

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Elite Side şehrin yeni simgesi olmaya aday!
  • 16.05.2012 14:39

Elite Side şehrin yeni simgesi olmaya aday!

Şua İnşaat'ın Elite Side projesi youğn ilgi görüyor ...

Elite Side satış ofisini sizler için gezdik
  • 30.03.2012 14:49

Elite Side satış ofisini sizler için gezdik

Şua inşaat’ın Elite Side Pendik projesinin satış ofisinde projenin maketini ince ...

SARICALI İLE RÖPORTAJ
  • 10.12.2011 13:16

SARICALI İLE RÖPORTAJ

Şua İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet Sarıcalı, Pendik'te hayata geçirecekl ...

ELITE SIDE LANSMAN
  • 10.12.2011 13:10

ELITE SIDE LANSMAN

Şua İnşaat tarafından Pendik'te hayata geçirilecek Elite Side projesi düzenlenen ...

Elite bir yaşam için yapmanız gereken sadece tek şey var
  • 19.08.2014 16:40

Elite bir yaşam için yapmanız gereken sadece tek şey var

Pendik'te 17 bin metrekare arsa üzerine kurulan Elite Side'ta fiyatlar 300 bin l ...

Elite Side Pendik'te 300 bin liraya 2+1
  • 19.05.2014 15:35

Elite Side Pendik'te 300 bin liraya 2+1

Dört blokta 300 daireden meydana gelen Elite Side projesinde fiyatlar 300 bin li ...