Elit Yapı’nın yeni projesi için geri sayım başladı

Elit Yapı’nın yeni projesi için geri sayım başladı

Ankara'da "butik residence” konseptiyle hayata geçirdiği Elit Royal Residence ile dikkat çeken Elit Yapı yeni bir projeye başlıyor

Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan: “Ankara'ya son kazandırdığımız Elit Royal Residence, Beytepe'de yaşamın başladığı ilk konut projelerinden olurken, yeni projemizde de daha kaliteli ve daha konforlu yaşam sunma hedefiyle ilerliyoruz”

 Son olarak Ankara'nın yeni gözde merkezlerinden Beytepe'de Elit Royal Residence projesini hayata geçirerek Başkent'i “butik residence” konseptiyle tanıştıran Elit Yapı, yeni projesi için çalışmaları hızlandırdı.

Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, Haziran 2012 tarihinde başladıkları Elit Royal Residence proje inşaatını hedefledikleri sürede bitirdiklerini vurguladı.

Elit Royal Residence'ın inşa edildiği Beytepe bölgesinin öncüsü konumundaki projelerden olduğunun altını çizen Yıldızhan, “Şuan markalı konut projelerinin adresi haline gelen Beytepe'de yaşamın başladığı ilk projelerden biriyiz. Hedeflediğimiz sürede projemizi bitirmenin zaten başlı başına önemi var. Ama Beytepe bölgesini sürükleyen projeye imza atmak Elit Yapı için farklı bir gurur. Bizi tercih eden, satış ofisimize gelerek örnek dairemizi gezen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Elit Yapı olarak yeni proje için çalışmalara başladıklarını ifade eden Yıldızhan, yine Beytepe bölgesini tercih ettiklerini belirterek, şunları söyledi:
“Beytepe'nin geleceği oldukça parlak. Biz de bu yüzden yeni projemizi de Beytepe'de hayata geçirmeye karar verdik. Şuan ayrıntı vermek istemiyorum ama yine Ankara'ya değer katacak bir projeye imza atacağız. Önümüzdeki yılın ilk aylarında başlayacak olan yeni projemiz yine elit bir yasam garantisi verecek. Beytepe tecrübemizi yeni projede de göstereceğiz. Her projemizde daha iyi olmaya gayret ediyoruz. Bu yüzden yeni projemizde de daha kaliteli ve daha konforlu yaşam sunma hedefiyle ilerliyoruz.”

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Elit Yapı'dan tam gaz yatırıma devam kararı!
  • 20.03.2018 10:26

Elit Yapı'dan tam gaz yatırıma devam kararı!

Elit Yapı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Yıldızhan, kurların görece istikrara kavuşmas ...

Başkent, Elit Manzara için geri sayıma başladı!
  • 15.04.2015 11:44

Başkent, Elit Manzara için geri sayıma başladı!

Ankara’ya Beytepe’deki Elit Royal Residence’ı kazandıran Elit Yapı yeni projesi ...

Konutta balon iddiasına çözüm!
  • 21.03.2015 11:19

Konutta balon iddiasına çözüm!

Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, konutta balon iddiasına 'doğru pr ...

Ankara, özgün yapılarla örnek başkent olacak!
  • 02.03.2015 13:32

Ankara, özgün yapılarla örnek başkent olacak!

Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, kentin Londra, Paris, Moskova gib ...

Konutta faiz oranları ne zaman düşer?
  • 23.01.2015 11:27

Konutta faiz oranları ne zaman düşer?

Elit Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çelik, konut faiz oranlarının, İlkbahar ile ...