Elit Perla Palas'ta ister otur ister kirala! 148 bin liraya!

Elit Perla Palas'ta ister otur ister kirala! 148 bin liraya!

İstanbul Kurtköy'de inşa edilen Elit Perla Palas hem rezidans hem otel olarak kullanılabilecek.


 
Kira geliri elde edecek

 
Elit Perla Palas, Delmar Yapı ile Amerikalı JBS Development ve LLC USA ortak girişimiyle İstanbul Kurtköy'de hayata geçiriliyor. Hem rezidans hem de otel olarak kullanılabilecek projenin otel sisteminde işletilmesi, daire sahiplerinin kiracı bulma, kira toplama gibi sorunları da ortadan kaldıracak. Sistemle daire sahibi istediği dönemde dairesinde kendi yaşayabilecek, diğer dönemlerde ise, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak dairesini otel işletmesine devrederek kira geliri elde edecek.
 
148 bin liradan başlıyor
Elit Perla Palas'ta 7 farklı tipte 208 süit bulunuyor. 40 metrekarelik stüdyo daireler 148 bin, 66 metrekarelik 1 artı 1'ler ise 224 bin 400 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 140 metrekarelik 3 artı 1'lerin fiyatı ise 490 bin lira. Yüksek hizmet kalitesi ve süit konseptinde konforlu daireleri ile 5 yıldızlı bir otel standardında tüm beklentileri karşılayan Elit Perla Palas, yüzme havuzundan spor merkezine, SPA'dan yoga ve pilates stüdyolarına kadar pek çok aktivitenin yapılacağı tesislere sahip.
 
Tarihin izlerini taşıyor
Projenin mimarı Oya Başar Uluca, Elit Perla Palas'ın dünya kenti İstanbul'un çağdaş yüzünü yansıtırken, zengin tarihi mirasından da izler taşıdığını söyledi. Uluca şöyle konuştu: "Elit Perla Palas'ın dış cephesini Roma, Bizans ve Osmanlı medeniyetlerinin modern yorumu olarak neoklasik mimari tarz ile şekillendirdik. Projede doğal ışıkla çevrelenmiş ve aydınlatılmış bir konsept öne çıkıyor. Yapının kütlesel formu gün ışığına kucak açan yemyeşil peyzajlı bir iç avlu bahçesi etrafında şekilleniyor."
 

Elite Perla Palas iletişim bilgileri
Web: www.elitperlapalas.com
Web: www.delmaryapi.com
E-posta: [email protected]
Tel: 0216 482 70 70
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz