Dumankaya İkon'da %5 peşinatla! 162 bin liraya!

Dumankaya İkon'da %5 peşinatla! 162 bin liraya!

Dumankaya İnşaat’ın rezidans projesi Dumankaya İKON, Göztepe’de 149 metrelik üçüz kuleleri ve özgün mimarisiyle İstanbul’un en yeni ikonu olmaya hazırlanıyor

 

 

Dumankaya İnşaat'ın rezidans projesi Dumankaya İKON, Göztepe'de 149 metrelik üçüz kuleleri ve özgün mimarisiyle İstanbul'un en yeni ikonu olmaya hazırlanıyor. Toplamda 300 milyon TL'lik yatırım değerine sahip olan proje, Dumankaya'nın geçtiğimiz yıl Vizyon ile gerçekleştirdiği rezidans projelerindeki atılımını bir adım daha ileriye taşıyarak konut sektöründeki standartları yükseltiyor. Eylül 2009'da lansmanı yapılan İstanbul'un yeni simgesi Dumankaya İKON'da satışa çıkarılan konutlarda % 75'lik satış gerçekleşti. Dumankaya İkon'da konut fiyatları 162 bin liradan başlıyor ve yüzde 5 peşinatla konut satılıyor. 

Dumankaya İKON'un 12 ve 22. katlarında seyir terası ve bahçeleri bulunuyor
Dumankaya İKON, TAGO Mimarlık tarafından tasarlanan özgün mimarisiyle şehrin yeni sembollerinden biri olmaya hazırlanıyor.  41'er ve 40 katlı 3 kulenin birleşmesinden oluşan Dumankaya İKON İstanbul'un en yüksek yapılarından birisi olacak.

Anadolu Yakası'nın merkezi semtlerinden birisi olan Göztepe'de inşa edilecek Dumankaya İKON, 1.022 rezidans daire ve 31 home office'den oluşan toplam 1.053 daireden oluşuyor. Dumankaya İKON'da stüdyo ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve loft tipi daireler mevcut, Eşsiz deniz ve şehir manzarasına sahip 3 adet elips kulelerin birleşmesinden oluşan Dumankaya İKON 12 ve 22. katlarda bulunan seyir teras ve bahçeleriyle farklı bir mimari anlayış sergiliyor.

İstanbul'un yeni İKON'unda rezidans hizmetleri sınırsız
Dumankaya İKON'da rezidans hizmetleri kapsamında business lounge'tan laundry'e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunulacak. Kapalı otoparkın bulunduğu proje, fitness center, futbol ve basketbol sahaları, kapalı, açık ve çocuk havuzları gibi zengin spor olanaklarıyla dikkat çekiyor.
 
Daireler de klima alt yapısı, pay ölçerli merkezi ısıtma,  22. kattan sonra havalandırma sistemi ile projede 24 saat güvenlik ve kamera sistemleri gibi özellikler bir arada sunuluyor. Ayrıca, projenin giriş katlarında Alışveriş birimleri, güzellik salonu, kuru temizleme, kafeterya gibi yaşamı kolaylaştıracak birimlerde bulunuyor.
 
149 metrelik yüksekliğiyle eşsiz bir manzaraya sahip olan İKON, konumunun da avantajıyla, CarrefourSA, Metro Gross Market, Optimum, Palladium gibi AVM'ler, Medical Park, Kadıköy Şifa, Acıbadem, Memorial, Yeditepe gibi hastaneler, Marriott Hotel, Bostancı Greenpark gibi beş yıldızlı oteller ile diğer önemli sosyal merkezlerin de çok yakınında bulunuyor.  Bunun yanı sıra İKON'a çok yakın konumdaki Batı Ataşehir'de yakın gelecekte kurulması beklenen ve aralarında Merkez Bankası ve Ziraat Bankası'nın da bulunduğu finans merkezleri ile bölgenin daha da değer kazanacağı bekleniyor.
 
 

Dumankaya İkon Göztepe iletişim bilgileri
Web: www.dumankaya.com/dumankayaikon
Web: www.dumankaya.com
E-posta: info@dumankaya.com
Tel: 0216 444 72 22


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz