Dumankaya’dan 115 bin  TL’ye Modern Vadi!

Dumankaya’dan 115 bin TL’ye Modern Vadi!

Dumankaya, İstanbul Esenyurt Bahçeşehir’de inşa edeceği yeni projesi Dumankaya Modern Vadi’de 115 bin liradan başlayan fiyatlarla daire satıyor

Dumankaya, İstanbul Avrupa Yakası'nın en önemli noktalarından biri olan Esenyurt Bahçeşehir'de yeni projesi Dumankaya Modern Vadi'yi 115 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

Esenyurt Bahçeşehir'de büyük ilgi gören Dumankaya Modern projesinin ardından Dumankaya Modern Vadi'ye imza atılıyor. 240.000 m2 inşaat alanına sahip olan Dumankaya Modern Vadi, toplam 11 blokta her ihtiyaca uygun daire seçenekleri sunacak.

Dumankaya Modern Vadi 3 adet baza katına ve 12 adet apartman bloğu katına sahip toplam 6 adet blok, 8 -10 -13 kattan oluşan 3 adet yatay blok ve 26 -31 kattan oluşan 2 adet kule ile toplam 11 blokta, 1494 daire ve ticaret alanından oluşacak. Dumankaya Modern Vadi; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleriyle her kesime ve her bütçeye hitap eden bir proje olacak.  Projenin ana bloklarında 1+1 daireler 56-77, 2+1 daireler 91-115, 3+1 daireler 136-159, 4+1 daireler ise 160-185 m2 büyüklüklerinde değişen farklı seçenekler sunulurken, Kulelerde ise stüdyo daireler 35-38, 1+1 57-74 ve 2+1 daireler 93-96 m2 arasında değişmektedir..

Dumankaya Modern Vadi projesinin ana blokları dışında en önemli özelliği farklı konseptlere sahip ada ve teraslar içermesi. Projede koru adaları, sessiz adalar ve şifa adaları bulunacak. Oyun adalarında ise sahne ve seyir terasları yer alacak. Yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, Kule Restaurant, güneşlenme terasları projeye renk katan sosyal alanlar arasında. Modern Vadi Club adlı sosyal tesis kapsamında ise hobi odaları, kütüphane, çocuk etüt merkezi, fitness center, kafeterya ve özel yüzme havuzu bulunacak. Dumankaya Modern Vadi açık ve kapalı otopark imkanlarıyla da daire sahiplerinin yaşamını kolaylaştırırken, bütün bunlara ek olarak tüm dairelere büyüklüklerine göre çeşitli paketler halinde Dumankaya IQ zeki ev teknolojileri hizmeti sunulacak.

Auto center da yer alacak

Dumankaya Modern Vadi konut alanları haricinde geniş bir ticari alan da sunacak.  Konut alanı ile ticari alanın bağlantısı ise kaskatlı havuzlar ve İspanyol merdivenleri ile sağlanacak. Dükkan ve ticari alanların önlerinde gezinti yolları ve yeme içme alanları bulunurken, büyük süs havuzu ve ışık oyunları ile fıskiyelerin çevreye farklı bir görünüm kazandırması hedefleniyor. Geniş yeşil alanlara sahip bu bölge ferah bir alışveriş için dört dörtlük bir atmosfer sunulacak. Ayrıca, Dumankaya Modern Vadi'de showroom'u ve servis alanlarıyla kapsamlı bir auto center da yer alacak.

Dumankaya Modern Vadi iletişim bilgileri

Web: http://www.dumankaya.com/

Tel: 444 7 222

  • Etiketler:

Yorum Yaz