maritbet girişmaritbet
Dumankaya Adres Lobi'de 49 bin liraya! Yeni proje!

Dumankaya Adres Lobi'de 49 bin liraya! Yeni proje!

Dumankaya İnşaat, Tuzla’da yaptığı Adres projesinin en son halkası olan Adres Lobi’de ön talepleri toplamaya başladı. Adres Lobi’de fiyatlar 49 bin TL’den başlıyor

 
 
 
İstanbul, Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya'nın 2008'in son günlerinde satışlarına başladığı ve kısa sürede büyük ilgi görerek sektöre krizden çıkışın yolunu gösterdiği Adres projesi Adres Lobi ile devam ediyor. Tuzla Aydınlı'da diğer Adres projelerine komşu bir arazide inşa edilecek Adres Lobi'de ön talepler 19 Nisan 2010 Pazartesi'den itibaren başladı.
 
Konut ve ticari alanların bir arada olduğu Adres Lobi 35m2'lik stüdyo ile 140 m2'lik 3+1 dairelerle 3 blokta toplam 527 adet konuttan oluşuyor. 49 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak Adres Lobi'de metrekare fiyatları ön satışlarda 1.250 ile 1.450 TL arasında değişecek. Yüzme havuzu, fitness merkezi, kafeterya, sauna ve hamam, basketbol sahası ve yansıma havuzları gibi geniş sosyal alanlar Adres Lobi'nin sosyal donatıları arasında yer alıyor.

İletişim bilgileri
Web: www.dumankaya.com
E-posta: [email protected]
Tel: 0216 393 08 86

 

  • Etiketler:

Yorum Yaz