Demir İnşaat Dubai’ye Demir Romance ve La Vida’yla gidiyor

Demir İnşaat Dubai’ye Demir Romance ve La Vida’yla gidiyor

Dünya’nın en büyük gayrimenkul fuarlarından olan Dubai International Property Show (IPS), bu yıl 10’uncu kez kapılarını açıyor

80 ülkeden çok sayıda firmanın katılacağı fuar, 8-10 Nisan 2014 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleştiriliyor. Fuara Demir İnşaat, aşkı ve aklı buluşturan projesi Demir Romance ve Büyükçekmece'de ön talep topladığı Demir La Vida projesiyle katılıyor.   

Birçok kıtayı buluşturan fuarda Avrupa, Asya-Pasifik, Kuzey ve Güneydoğu Afrika'dan inşaat firmalarının projeleri boy gösteriyor. 20 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Türkiye, Brezilya, Filipinler, Tayland, Fas, Kıbrıs, Mısır ve Kanada gibi farklı kültürlere sahip ülkelerin projeleri ziyaretçilerle buluşuyor.

Türkiye'den sınırlı sayıda katılımın olduğu fuarda Demir İnşaat başı çekiyor. 30 yıllık bilgi ve birikimiyle fuara katılacaklarını kaydeden Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Beylikdüzü bölgesinin en eski ve en köklü firmalarından biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Geride bıraktığımız 30 yılda İstanbul'a birbirinden prestijli ve nitelikli projeler kazandırdık. Bir önceki projemizin de üzerine katarak, yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Arap Baharı'yla birlikte gayrimenkul sektöründe ılık bir rüzgar estiğini, Mütekabiliyet Yasası'nın yürürlüğe girmesinin ardından Türkiye'den yabancı yatırımcıların konut alımının önünün açıldığına dikkat çeken Demir “Türkiye'deki birçok projeden yatırım ve oturum amaçlı daire alan yabancı yatırımcıların sayısı ise her geçen gün artıyor. Bu da ülkemizin ne kadar güvenilir bir yatırım ülkesi olduğunu gözler önüne seriyor. Öte yandan inşasına ve satışına devam ettiğimiz Demir Romance ve  ön talep topladığımız Demir Lavida yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.  Lokasyonu, prestiji, fiyatı ve ulaşım kolaylığı açısından baktığımızda diğer projelerden ayrılıyor” dedi. 

Demir La Vida ilk kez sıcak satışta

Bu yıl 10'uncusu düzenlenen Dubai Uluslararası Emlak Fuarı'nda, daha önceki organizasyonlarda olduğu gibi ülkemizi temsil eden Demir İnşaat, fuara birbirinden prestijli projelerle katılıyor.

Bunlardan ilki Beylikdüzü'nün merkezinde konumlandırılan Demir Romance projesİ, 235 milyon TL'lik yatırımıyla tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor. Akıllı ev teknolojisiyle hayatı kolaylaştıran Demir Romance'ta toplam 7 blok üzerinde 776 konut, 60 ticari alan ve 28 villa yer alıyor. Proje Kasım 2015'te teslim ediliyor. Büyükçekmece'de konumlandırılan Demir La Vida projesi ise ilk kez sıcak satışa sunuluyor. 449 adet daire ve 39 ticari birimden oluşan Demir La Vida'da, akıllı ev sistemi, seyir terası, tüm katlardan hakim olunan göl ve deniz manzarası, yüzme havuzları gibi donatılar yer alıyor.

Yurtdışının en önemli fuarlarından biri Dubai

Sadece Körfez bölgesi değil, yakın coğrafyadaki tüm yatırımcılara ulaşmak konusunda uluslararası alanda etkili platformların başında gelen 10. Dubai International Property Show, sadece gayrimenkul sektörü değil, birçok yan sektöre de ev sahipliği yapıyor.

Dünyadaki üç önemli fuardan biri olarak gösterilen Dubai Fuarı, inşaat sektörüne değer katan sektör oyuncularının, uluslararası alandaki etkili potansiyel yatırımcılar ile buluşmasında önemli bir rol üstleniyor. Dubai International Property Show 2014'e gayrimenkul geliştirme ve yönetim şirketleri, akıllı binalar, konut projeleri, plaza ve ofis projeleri, alışveriş merkezleri, oteller, devremülk projeleri, finans şirketleri, bankalar, yatırım şirketleri, emlak şirketleri, mimarlık ve tasarım şirketleri, mühendislik ve danışmanlık şirketleri ile Birleşik Arap Emirlikleri Ekonomi Bakanlığı, Birleşik Arap Emirlikleri Bayındırlık Bakanlığı da katılıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Demir İnşaat'ın Sevgililer Günü tanıtım videosu
  • 14.02.2018 13:23

Demir İnşaat'ın Sevgililer Günü tanıtım videosu

Demir İnşaat'ın Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı Demir Country proje kampanya ...

Hamit Demir '2015-2016 Demir İnşaat'ın yılı olacak'
  • 12.09.2014 16:39

Hamit Demir '2015-2016 Demir İnşaat'ın yılı olacak'

Demir İnşaat YKB Hamit Demir, yeni projelerini anlattı. İş güvenliğine de değine ...

Hamit Demir canlı yayın röportajı 2. kısım
  • 15.08.2014 08:58

Hamit Demir canlı yayın röportajı 2. kısım

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, canlı yayınımıza konuk oldu. De ...

Hamit Demir canlı yayın röportajı 1. kısım
  • 15.08.2014 08:54

Hamit Demir canlı yayın röportajı 1. kısım

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir ile Beylikdüzü'nden İzmir'e uzan ...

Demir La Vida projesinin basın lansmanı yayında
  • 01.05.2014 14:23

Demir La Vida projesinin basın lansmanı yayında

Demir İnşaat'ın 220 milyon lira yatırım değerine sahip projesinin basın toplantı ...

Demir İnşaat'ın tanıtım filmi yayında
  • 29.04.2014 15:04

Demir İnşaat'ın tanıtım filmi yayında

Birçok projenin altına imzasını atan Demir İnşaat'ın dikkat çeken tanıtım filmi ...