Dap Yapı Burgu Kuleyi satışa sundu! 149 bin TL!

Dap Yapı Burgu Kuleyi satışa sundu! 149 bin TL!

Dap Yapı, Anadolu yakasında burgu şeklinde ikiz kuleler inşa ediyor. 22 katlı iki kuledeki daireler hem konut olarak, hem de otel sistemiyle kiralanabilecek. Daireler, haftalık olarak da kiraya verilebilecek

Maltepe'de hayata geçirdiği yelken konseptli projeleriyle adından sıkça söz ettiren Dap Yapı, yine aynı bölgede ikiz burgu kuleler inşa edecek. Son dönemde İstanbul Anadolu yakasında yaptığı modern tasarımlı, Dap Dragos Royal Tovvers ve Royal Center projelerine bir yenisini daha ekleyen Dap Yapı, burgu şeklindeki ikiz kuleleriyle Anadolu yakasının sembol projesine imzasını atmış olacak. Son yılların trend yapılarından burgu tasarımlı binaların ilk örneğine Dap Yapı imza atmış olacak.

22 katlı iki kuleden oluşan Dap Burgu 248 daireden oluşuyor. Projede yer alan daireler konut olarak kullanıldığı gibi istenirse otel sistemiyle de kiralanabilecek. Daire sahiplerinin istediği takdirde haftalık, aylık ve yıllık olarak dairelerini kiraya verebileceği projede, kiracı bulmakla da kendileri değil bina işletmesi ilgilenecek.
 

149 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Burgu projesinde 36 ile 51 metrekare 2 adet stüdyo daire, 48 ile 76 metrekare arası 178 adet 1+1, 84 ile 103 metrekare arası 46 adet 2+1 olmak üzere toplam 246 rezidans yer alıyor. Projenin mimarisinden kaynaklı olarak her katta çeşitli daire tipleri yer alacak.
Satışa sunulan ilk kulenin %45'nin satıldığı projede fiyatlar 149 bin ile 500 bin TL arasından değişiyor. Ulaşım açısından önemli bir noktada konumlandırılan Dap Burgu, deniz otobüsüne 5 dakika, Sabiha en Havalimanı'na 10 dakika, iaray metro istasyonuna 50 metre mesafede, E-5 otoyoluna ise paralel bir arsada yer alıyor. Araziyi otel inşa etmek amacıyla çok önceden ucuza aldıklarını belirten Yılmaz, kendi arsaları olduğu için burgu kulelerin maliyetinin 80 milyon lira olduğunu ifade Dap Burgu Kule projesi, Maltepe, Yedî«.r-, Okan ve Sabancı Üniversiteleri, Marmara Eğitim Köyü, Kartal Eğitim & Araştırma Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, FSM Eğitim Köyü , Kartal Eğitim & Araştırma Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, FSM Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Seman Hastanesi, Medicalpark, Maltepe CarrefourSA ve Kozyatağı CarrefourSA ile çevrelenmiş durumda.

4 MEVSİM AÇILIR KAPANIR HAVUZ

Dap Burgu, dış mimari farklılığında paralel, iç mimaride de lobiden itibaren lüksün yeni tanımı ile buluşturacak bambaşka bir dekorasyon zenginliğine sahip. 5 yıldızlı otel konforunda dekore edilen proje, işletme ve kullanım açısından değişik bir rota izleyecek.

İnşaat sektörünün Avrupa yakasında Levent Maslak hattında art arda yükselen binalar ürettiğini, şimdi de Anadolu Yakası'nda benzer bir sürecin yaşandığını söyleyen Ziya Yılmaz, 'Yeni yapacağımız projelerle birlikte Dap Yapı Kartal-Maltepe bölgesine toplam 14 kule kazandırmış olacak' diye konuştu.
Dap Yapı ile özdeşleşmiş su konseptinin yanı sıra 4 mevsim açılır-kapanır havuzun bulunduğu projede yaşamsal üniteler çağımızın ihtiyaçlarına uygun, pratik yaşamı ön plana çıkaran minimal ve kullanışlı daire çözümlerinden oluşuyor.


E-5'e paralel bir arsada yer alan burgu kulelere ulaşım rahat olacak. 5 yıldızlı otel konforundaki ikiz kuleler dekorasyon zenginliğine sahip.

Dap Burgu Kule iletişim bilgileri

Web: http://www.dapburgukule.com/ 

Web: http://www.dapyapi.com.tr/

 Tel: 0216 444 33 39


 

  • Etiketler:

Yorum Yaz