City Forever Beylikdüzü'nde 90 bin TL'ye!

City Forever Beylikdüzü'nde 90 bin TL'ye!

For Yapı tarafından Beylidüzü'nde inşa edilen ve bölgede butik site anlayışı getirecek City Forever projesi ev sahiplerine cadde alışveriş imkanı sunacak. City Forever’da fiyatlar 90-300 bin TL arasında olacak

Kaynak: Dillek TAŞ/Sabah Emlak


Şehrin merkezindeki telaş ve gürültüden uzakta konumlanan butik siteler alternatif yaşam mekanları haline gelmeye başladı. Kimileri şehrin merkezinden uzaklaşmanın hesaplarını yaparken kimileri de şehrin eteklerinde oluşan yeni kalabalıklardan uzak durmaya çalışıyor. Kinesis İnşaat ile Çebi Yapı ortaklığında kurulan For Yapı tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen City Forever Evleri de butik site anlayışıyla yapıldı. İnşaatı tamamlanan City Forever Beylikdüzü'nde konforlu ve işlevsel farklı büyüklüklerdeki daireleri hem de sıcak komşuluk ilişkileri vaat ediyor. 9 katlı 3 bloktan oluşan City Forever Beylikdüzü'nde toplam 171 daire yer alıyor.

Kinesis İnşaat Genel Müdürü Orhan Bayrak, City Forever Beylikdüzü'nün en önemli özelliğini özlenen Türk aile tipi yaşantısı ve komşuluk ilişkilerini yeniden ön plana çıkarmak olarak açıklıyor. 1+1 ile 3+1 arasında değişen daire seçeneklerinin yer aldığı City Forever Beylikdüzü'ndeki fiyatlar 90 ile 300 bin TL arasında değişiyor.
 
Aralık'ta teslim edilecek
City Forever Beylikdüzü'nün bu yılın Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Bayrak, "Daire metrekareleri için ne otoparkları ne peyzajları kattık, diğerleri birim fiyat düşük görünsün diye metrekareyi arttırıyorlar. Alıcılar, görünürde metrekaresi büyük ancak gerçekte küçük daireleri, ucuz zannettikleri metrekare fiyatlarıyla ama pahalıya alıyorlar. Bizim iddiamız ise, City Forever'da herkes ne aldığını bilecek, dairelerinde yaşam hayallerini sınırsız kurup özel tasarımlarla yaratılmış onlarca farklı daire tipinin sahibi olacaklar" diyor.
 
 
 

Kinesis İnşaat iletişim bilgileri
Web: www.kinesis.com.tr

Tel: 0216 527 99 00

  • Etiketler:

Yorum Yaz