Botanica Beylikdüzü ödeme planı!

Botanica Beylikdüzü ödeme planı!

Mutlu İnşaat ve Ak Proje’nin ortaklıyla hayata geçirilen Botanica İstanbul, 28 bin metrekare alan üzerinde kurulu 7 blok 477 daireden oluşuyor.

Alışveriş merkezlerine, E-5'e ve metrobüse 1 dakika yürüme mesafesindeki avantajlı konumu ile öne çıkan projenin yüzde 80'i yeşil alana ayrılmış durumda. Lansman öncesi gördüğü yoğun ilgi ile yüzde 30'u satılan proje, 2.700 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. 

Bir Proje İki Farklı Yaşam Biçimi

Projede yola cephe olan 2 blok 1+1 home ofis tarzında planlandı. Botanica İstanbul altında bulunan cadde dükkanlar ve çevresindeki AVM'ler ile canlı bir sosyal hayat vaat ediyor. Bu iki blok, sitenin diğer bölümünden ayrı giriş çıkış ve ayrı sosyal donatılara sahip. Diğer 5 blok 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan daire tipleri ile aile konseptinde hazırlandı. Geniş yeşil alanları, kameriyeler ve yürüyüş yolları ile doğa ile iç içe bir yaşam aileleri bekliyor. Geniş çocuk oyun alanlarıyla birlikte, çocukların toprağa dokunarak sağlıklı ve güvenli bir ortamda büyüyebilecekleri bir ortam oluşturuldu.

Kolay Ulaşım

E-5 ve metrobüs durağına 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan Botanica İstanbul  Atatürk Havalimanı'na 10 dakika,  AVM, hastane, okul, üniversite, TÜYAP fuar alanı gibi önemli noktalara ise yürüme mesafesinde bulunuyor. Projede spa merkezi, fitnes salonu, Türk hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor tesisleri burada yaşayacaklar için sosyalleşme alanları olarak düşünülmüş.

Proje ortaklarından Furkan Hamzaoğlu “Zengin sosyal tesislere ve yüzde 80 yeşil alana sahip Botanica İstanbul metrobüs, otobüs durakları ve E-5'in yanı başında yer almasıyla çok özel bir konuma sahip. Çevresini de Marmarapark AVM, Migros, Bauhouse ve Real Market gibi alışveriş merkezleri kuşatıyor. Projenin sosyal donatı zenginliğiyle, lokasyon avantajlarını bir araya getirdiğinizde, mutlu bir yaşam vaadinin yanında yatırımcılar için de ciddi bir kazanç vaadi var. Bölgenin İstanbul için yükselen bir değer olmasını göz önüne aldığımızda da, lansman dönemi daire alacak olanlara çok kısa zamanda ciddi karlar getirmesini bekliyoruz. “ diyerek Botanica İstanbul'un yatırım değerinin altını çizdi. 

Doğa ve Şehir Yaşamı Bir arada…

Projenin yaşam vaadi olan şehir ve doğa yaşamının iç içe olduğu proje, şehir hayatının konforundan vazgeçmeden doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi olmaya hazırlanıyor. 

botanica istanbul foto galerisi

48 Ay Sıfır Faiz

Aralık 2016'da teslimi planlanan projede avantajlı lansman fiyatları devam ediyor. Yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 48 aya varan faizsiz ödeme seçenekleri ile konut satışı gerçekleştiriliyor. İsteyen müşteriler için banka kredisi imkanları da mevcut. Yüksek prim vaat eden projede metrekare fiyatlarının 4000 TL'yi aşması bekleniyor. Bugüne kadar yüzde 30'u satılan projeye ilgi daha çok yakın bölgeden geldi. Proje  21 Nisan'da  Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi'de yapılacak City Scape fuarında yabancı yatırımcılarla buluşacak.

Proje ortaklarından Ak Proje Yönetim Kurulu başkanı Adem Soytekin projeden 250 milyon TL hasılat beklediklerini ve şimdiden yüzde 30'u satılan projede satış sıkıntısı yaşamadıklarını ifade ederek, Abu Dabi City Scape fuarında da yabancı yatırımcılardan ilgi göreceklerine inandığını söyledi. Daireler bittiğinde metrekare fiyatının 4 bin TL'yi aşmasını beklediklerini vurgulayan Soytekin, daire alacak olanların lansman dönemini iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyleyerek, lansman dönemi avantajlarına dikkat çekti. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Botanica İstanbul görücüye çıktı!
  • 11.04.2015 09:59

Botanica İstanbul görücüye çıktı!

Beylikdüzü Esenyurt aksında inşa edilmekte olan Botanica İstanbul projesi görücü ...

Şenol Doğan, Botanica İstanbul'u anlatıyor!
  • 09.04.2015 17:47

Şenol Doğan, Botanica İstanbul'u anlatıyor!

Ak Proje Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Doğan, Botanica İstanbul'da lansman öncesi y ...

Botanica İstanbul tanıtım filmi yayında!
  • 09.04.2015 10:29

Botanica İstanbul tanıtım filmi yayında!

Mutlu İnşaat ve Ak Proje tarafından inşa edilen Botanica İstanbul'un tanıtım fil ...

Botanica İstanbul foto galerisi yayında!
  • 09.04.2015 11:12

Botanica İstanbul foto galerisi yayında!

Beylikdüzü'nde Esenyurt tarafında yükselen Botanica İstanbul, 7 blokta 487 konut ...

Pashador Bayrampaşa proje görselleri
  • 06.01.2014 15:37

Pashador Bayrampaşa proje görselleri

Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz ve Baumann tarafından inşa edilen Pashador Bayrampaşa ...

Canpark AVM ve Otel proje görselleri
  • 14.11.2013 16:45

Canpark AVM ve Otel proje görselleri

Mutlu İnşaat tarafından Ümraniye'de inşa edilen Canpark AVM & Otel projesinden k ...