maritbet girişmaritbet
Bizim Evler 3’te 130 bin TL’ye! Yeni proje!

Bizim Evler 3’te 130 bin TL’ye! Yeni proje!

724 konuttan oluşan ilk projesi Bizim Evler-1’i çok kısa bir sürede bitiren, Bizim Evler-2 projesinin inşaatının ve satışının büyük kısmını tamamlayan İhlas İnşaat, şimdi de bölgenin en yeşil, en mavi, en kapsamlı projesi Bizim Evler-3’ü satışa sundu


 

İstanbul'da Avrupa yakasının incisi Ispartakule'de, Haziran 2009'da teslim edilen ve yaşama geçilen 724 konutluk Bizim Evler-1 ve bitme aşamasına yaklaşan 522 konutluk Bizim Evler-2'ye olan talebi gören İhlas İnşaat; 676 konutluk Bizim Evler-3'u¨ de satışa çıkarttı.
 
Yaklaşık 60 bin metrekare, yani 60 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen projede, 85 bin 700 metrekarelik inşaat yapılacak. Bizim Evler-3'de 676 konut bulurken, projede 76 adet 1+1, 236 adet 2+1, 220 adet 3+1, 144 adet de 4+1 konut yer alacak.

Bizim Evler-3'te 1+1 konutlar 130 bin liradan, 2+1'ler 163 bin liradan, 3+1'ler 244 bin liradan ve 4+1 konutlar da 275 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede anlaşmalı bankalardan 120 aya kadar uygun faizlerden konut kredisi kullanılıyor.
 
Konutta en hızlı yükselen markalardan biri
Basın Lansmanı ve proje tanıtımını Bizim Evler'de bir basın toplantısıyla duyuran İhlas İnşaat Proje Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, Bizim Evler'in, konutta en hızlı yükselen ‘marka'lardan biri olmayı başardığını belirterek “Üstelik, küresel krizin etkin olduğu dönemlerde iç talep düşükken bunun gerçekleşmesi dikkat çekici. İlk iki projemiz büyük talep gördü. Talebi değerlendirmek için Bizim Evler-3'ü satışa çıkarıyoruz” dedi.
 
Lansman öncesinde, Bizim Evler-3 için 15 günlü¨k avantajlı ‘uygun' alım fırsatı sunduklarını ve büyük bir taleple karşılaştıklarını bildiren Proje Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, “Bu fırsat günleri, lansman ve reklam kampanyası başlayana kadar devam etti. Büyük bir taleple karşılaştık ve proje satışa çıkmadan neredeyse yüzde 30 satış elde etti.” dedi. Mehmet Erhan Değerli, ‘uygun fırsatların' sadece fiyatta değil vade ve oranlarda da uygulanmaya devam edeceğini belirtti.

Bizim Evler-3 projesi de, ilk iki Bizim Evler projesinde olduğu gibi İhlas İnşaat Grubu ve TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı garantisi ile inşa ediliyor ve satışa sunuluyor. İhlas İnşaat, projeyi, ‘arsa karşılığı gelir paylaşımı işi' olarak hayata geçiriyor.
 
Göl ve deniz manzaralı
Bizim Evler-3, Küçü¨kçekmece Gölü'nü ve Marmara Denizi'ni görüyor. Yüzde 90'ı yeşil alan olarak planlanan projede; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve jakuzi, göl kafe, basketbol, futbol, voleybol sahaları, tenis kortları, yürüyüş ve gezi parkurları olacak. Site sakinleri, kapalı otoparklardan evlerinin bulunduğu katlara asansörle doğrudan erişecek.

'Krize meydan okuduk'
Krize rağmen satışlarında artış olduğunu da söyleyen Değerli, “Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Ataşehir, Halkalı ve Bahçeşehir gibi başlı başına gelişecek nitelikli konut bölgesi olarak tasarlanan Ispartakule'de, bazı projeler askıya alınırken Bizim Evler projeleri, adeta krize meydan okudu ve ilk iki proje bu¨yu¨k satış başarısı elde ettik.” şeklinde konuştu.
 
'10 bin 700 konut üretti'
Bizim Evler Proje Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli; yeşili, mavisi, konforuyla İstanbul'un yeni gözde merkezi Ispartakule'de hayata geçirdikleri projelerde hedeflerinin sadece konut üretmek olmadığını, sürdürülebilir konfora sahip, ekonomik ve kaliteli konut u¨retmeyi kendilerine hedef edindiklerini söylu¨yor. Bizim Evler'de bu temel anlayışla yola çıktıklarını vurgulayan Mehmet Erhan Değerli, “9 ay önce lansmanı yapılan Bizim Evler 2 projesinde, şimdi son bloklar satışta. Bizim Evler ismiyle Bahçeşehir bölgesinde başlangıç yapan İhlas Holding, bugu¨ne kadar 10 bin 700 kaliteli konutu üretip sahiplerine teslim etme başarısını göstermiştir. Bizim Evler-1'i 2009 yılı Haziran'ında, söz verdiğimiz tarihten önce, söz verdiğimiz kalitede teslim ettik” diyor.
 


İletişim bilgileri
Web: www.bizimevler.com.tr
E-posta: [email protected]
Tel: 0212 405 12 12
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz