Beylikdüzü Crown Tower’da 49 bin TL’ye daire!

Beylikdüzü Crown Tower’da 49 bin TL’ye daire!

Babacan Yapı'nın Beylikdüzü’nde inşa ettiği Crown Tower projesinde 46 metrekarelik stüdyo daireler 49 bin liradan satılıyor


Babacan Yapı tarafından İstanbul Beylikdüzü‘nde inşa edilen Crown Tower projesi, stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 4 farklı tipte daireden oluşuyor.

Crown Tower'da 46 metrekare stüdyo daireler 49 bin liradan, 81 metrekare 1+1 daireler 89 bin liradan, 143 metrekare 2+1 daireler de 139 bin liradan satılıyor.

Crown Tower projesini Beylikdüzü'nün en merkezi yerinde inşa eden Babacan Yapı, 49 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve kira öder gibi ara ödemesiz 36 aya kadar kendi bünyesinde verdiği taksit olanaklarıyla ödeme koşullarını en hafife indirgiyor. Crown Tower'da Yapı Kredi ve Bank Asya bankalarıyla yapılan anlaşmalar ile en uygun faiz oranlarıyla ödeme olanakları sunuluyor.

Sosyal hayatta olması gereken bütün detayları en ince noktasına kadar düşünen Crown Tower hem kredisiz, hem de kefilsiz ödeme kolaylıkları sunuluyor.

 Açık yüzme havuzlu

8000 metrekarelik alan üzerine kurulu olan Crown Tower Beylikdüzü'nde çocuklar için açık ve kapalı oyun alanları; gençler ve yetişkinler için yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı ve herkesin seveceği, eğlenebileceği daha pek çok alan ve aktivite yer alıyor.

Crown Tower'ın özel açık yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, fitness salonu Türk Hamamı, sauna bulunuyor.

Depreme dayanıklı yapı malzemesi ve sistemlerle inşa edilen Crown Tower, TEM Bahçeşehir otoyol gişelerine 2 km ve Atatürk Havalimanı'na 13 km uzaklıkta bulunuyor. Crown Tower, ana ulaşım hatlarına, Avcılar metrobüs durağına 500 metre mesafede, Avcılar ve Ambarlı deniz otobüsü iskelelerine yakınlığıyla rahat bir ulaşım sağlıyor.
 

Crown Tower iletişim bilgileri
Web: www.babacanyapi.com
Web: www.crowntower.net
E-posta: [email protected]
Tel: 0212 876 18 08

  • Etiketler:

Yorum Yaz