Benevre Beytepe'de peşinatsız ev sahibi olma fırsatı!

Benevre Beytepe'de peşinatsız ev sahibi olma fırsatı!

Ankara'nın en nezih semtlerinden Beytepe'de inşa edilen Benevre Beytepe projesi, ev alacaklara peşinatı teslimden sonra ödeme imkanı veriyor.

Benevre Beytepe projesi teslim için gün sayıyor. Proje, hemen tapu, 10 yıl vadeli konut kredisi ile 243.000 TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere büyük ayrıcalıklar sunuyor. Bu avantajların yanı sıra teslimat sırasında sunduğu peşinat kolaylığına da dikkat çeken Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Alıcılarımıza anında tapu imkânı sağlarken, bir yandan da teslimat sırasında verebilecekleri peşinat kolaylığını sunuyoruz” diye konuştu.

Peşinatsız konut kolaylığı

Sağladıkları kolaylık ve imkânlar ile her zaman yatırımcılardan yana olduklarına vurgu yapan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “ Ağustos 2017'de kapılarını açacak olan Benevre Beytepe bir yandan konforlu bir yaşamın kapılarını aralarken bir yandan da yatırımcının cebini düşünüyor. Peşinatı teslimde öde mottosuyla yola çıkarak, yatırımcının sıkıntıya düşmeden konut sahibi olmasının önünü açıyoruz. 0.80 ‘den başlayan faiz oranları da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için sunduğumuz güzel bir imkân. Kullandığımız bu uygun faiz oranlarının yanı sıra, sunduğumuz kira ve aidat garantisi imkânı da konut sahibi olacak vatandaşlarımızın geleceğe olan yatırımlarını güçlendirecek” diye konuştu.

Hem bugünün hem geleceğin yatırımı

Benevre Beytepe'ye dair bütün detayları da paylaşan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu şunları söyledi: “Projemizde, kaba inşaatımız tamamlandı. İnce imalatlarımız ise hızla devam ediyor. Benevre Beytepe sayesinde vatandaşlarımız, hem bugüne, hem de geleceğe yatırım yapmanın rahatlığını yaşayacak. Benevre Beytepe Projesi, başı ve sonu belli olan bir proje. Ankara'nın en nezih semtlerinden birinde yükselen projemiz; hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor. 30 Ağustos'ta teslim edilecek olan projemiz ile yıllarca beklenen konut sahibi olma hayali gerçeğe dönüyor."

Eğlence ayağınızın altında

Şehir merkezine inmeden ve trafik derdi yaşamadan eğlenceyi bir adımlık mesafeye taşıdıklarını kaydeden Türkoğlu, artık vatandaşların bu yönde konutlara eğilim gösterdiklerinin de altını çizdi. Türkoğlu sözlerine şunları ekledi: "Artık konut tercihleri günümüzde farklı bir yönde şekillendi. İnsanlar yaşam alanlarında her türlü detayı bir arada görmek istiyor. Bizde Benevre Beytepe'de bu alanları vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor olacağız. Profesyonel stüdyo ekipmanlarının yer aldığı ve üst düzey ses yalıtımının uygulandığı müzik odası ile Benevre sakinleri enstrümanlara ulaşmanın keyfini yaşarken, karaoke partileri ile de eğlenceli ve bol müzikli günler yaşayacak. Bu ayrıcalıkların yanı sıra oyun alanında da dart, playstation, masa tenisi gibi oyunlarla keyifli bir gün yaşamanın ayrıcalığını hissedecek, fitness center ile de sağlıklı yaşamın kapılarını aralayacaksınız"

Yorum Yaz

Benzer Haberler

"Kentsel dönüşüm projeleri bir bütün olarak uygulanmalı"
  • 17.06.2017 16:55

"Kentsel dönüşüm projeleri bir bütün olarak uygulanmalı"

Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, kentsel dönüşüme yönelik ...

Benevre Beytepe'de kira ve aidat garantisi!
  • 13.06.2017 13:44

Benevre Beytepe'de kira ve aidat garantisi!

Elbiz İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Benevre Beytepe projesi, kira ve aid ...

Benevre Beytepe’den konut alacaklara tavsiyeler!
  • 07.06.2017 10:18

Benevre Beytepe’den konut alacaklara tavsiyeler!

Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu konut alırken dikkat edil ...

Benevre Beytepe'de 10 adımda ayrıcalıklı yaşam!
  • 02.05.2017 13:39

Benevre Beytepe'de 10 adımda ayrıcalıklı yaşam!

Ağustos 2017'de teslim edilecek olan Benevre Beytepe'de detaylarını 10 adımda in ...

Benevre Beytepe'de peşinatı teslimde ödeme avantajı!
  • 26.04.2017 13:28

Benevre Beytepe'de peşinatı teslimde ödeme avantajı!

Başkent Ankara'da hayata geçirilen 167 konutluk Benevre Beytepe projesinde tesli ...

'Konut fiyatlarında düşüş öngörmüyorum'
  • 18.04.2017 09:05

'Konut fiyatlarında düşüş öngörmüyorum'

Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, 2017 yılı konut fiyatlar ...