Azura Park’ta günde 14 dolara daire

Azura Park’ta günde 14 dolara daire

Cebeci İnşaat, Azura Park Alanya projesi için Amerika New York'ta bile satış ofisi açtı

Alanya'daki, Azura Park projesini bu yıl 30. yapılan New York'daki Türk Yürüyüşünde hazırlattığı araçla tanıtan Cebeci İnşaat, bu tanıtımın geri dönüşlerini hızla almaya başladı.

Etkinlik ile birlikte, Azura Park Alanya  Projesi için Cebeci İnşaat,  Amerikalılara ve Amerika'da yaşayan Türklere, ilk satış ofisini de gördüğü ilgi karşısında NEW YORK 20. cadde de açtı.

Cebeci İnşaat'ın kampanya sloganı olan '' günde 14 dolara Alanya'da daire '' bu ilginin nedeni oldu. Geçen 20 günlük sürede Amerika'da satılan daire sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Projede toplam 607 daire, 1 + 1 den 3 + 1 dairelere kadar sayısız seçenekler ise, 148.200 TL. binden 380 bin liraya kadar uzanan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

 Azura Park Alanya projesinde sunulan dairelerin yanı sıra 1 milyon 250 bin lira fiyatlı özel penthouse 'lar da bulunuyor. Amerika'da gördükleri ilginin memnuniyetini yaşayan Cebeci İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Cebeci, projelerinde otel konseptini ise şöyle anlattı: '' Alanya yazlık bir bölge olduğu için tatil dışında boş kalan evlere büyük talep bulunuyor. Projede ev sahiplerine Azura Service olarak kiralama hizmeti sunacağız. Bu arada 1 + 1 dairelerin en düşük günlük kirası 50 Euro ve açık sezon olan 4 ay boyunca kiralama olanağı var. Ev sahiplerimiz buradan elde edecekleri gelirle ev sahibi olmanın yanında maddi olarak da kazanmış olacaklar '' dedi...

Azura Park iletişim bigileri

Web: http://www.azurapark.com/

Tel: 0242 528 70 70

  • Etiketler:

Yorum Yaz