Ayışığı Haltıng Place’da sıfır peşinatla hemen teslim!

Ayışığı Haltıng Place’da sıfır peşinatla hemen teslim!

Demir İnşaat tarafından Beylikldüzü'nde yapılan Ayışığı Halting Place projesi Ağustos 2010’da teslim edilecek. Ayışığı Haltıng Place’da fiyatlar 131 bin 500 liradan başlıyor

 

 

Demir İnşaat, anahtar teslimini Ağustos 2010'da gerçekleştireceği Beylikldüzü Ayışığı Halting Place ile ödeme koşullarında devrim yaptı. Ayışığı Haltıng Place'da sınırlı sayıda daire kalan projede, peşinat ödenmiyor. 120 aya kadar vade imkanıyla ödeme 2011'de başlıyor.  
 
İnşaat sektöründe 26 yılı geride bırakan Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde son 4 yılda gerçekleştirdiği 4 büyük projede, her zaman, yatırımcıların beklentilerini dinleyerek, esnek koşullarla ev sahibi yaptı.  Bu doğrultuda, anahtar teslimi Ağustos 2010'da gerçekleşecek olan, “7 yıldızlı lüks” konsepti ile oluşturulan Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da da yeni bir kampanya başlattı. Sınırlı sayı daire kalan Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da, ev almak isteyenler peşinat ödemiyor. Evini alıyor, oturmaya başlıyor ya da kiraya veriyor. 2011'de, banka kredisiyle, 120 aya kadar vadeyle ödemeye başlıyor.  Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da 1+1 den 4+1 e kadar olan daire seçeneklerinde, fiyatlar 131.500 TL ile 395.500 TL arasında.

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da düzenledikleri kampanyada şu bilgileri verdi:
“26 yıl boyunca, binlerce kişiyi ev sahibi yaptık. Bugüne kadar, konut yatırımcılarıyla kurduğumuz güven ilişkisi, bizi daima ileri taşıdı. Dededen toruna uzanan bir müşteri portföyümüz oluştu. Her zaman müşterilerimizi dinleyerek, ihtiyaçları doğrultusunda, onların yaşam ihtiyaçlarını konutlarımıza taşıdık. Son dönemde ise Ayışığı Halting Place'den ev almak isteyen konut yatırımcıları bize, kendi koşullarına göre ödeme yaparak, ev sahibi olmak istediklerini söylüyor. Bu doğrultuda, Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da gerekli olanakları sağladık. Onlara oturacakları evi teslim ettikten sonra, 2011'de ödeme yapmaya başlayacakları, cazip bir olanak yarattık. “  

Ayışığı Halting Place'da güvenli yaşam
E-5 Karayolu yakınında, 13 dönümlük bir alanda konumlanan, 346 konuttan oluşan Ayışığı Halting Place, “7 yıldızlı lükse sahip, konforlu bir yaşam” vaat ediyor. Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da 65 metrekareden 240 metrekareye kadar alternatif sunulan dairelerde modern ve birinci sınıf seçimler dikkat çekiyor. Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da banyo ve mutfaklarda siyah cam ve lake bütünlüğü sağlanan İtalyan tasarım modüler dolaplar, anti bakteriyel tezgahlar, gizli ışıklandırmalı asma tavan ve spotlar bunlardan yalnızca birkaçı… Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da otopark, jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi özellikler ise konut sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşam garantisi veriyor…

Türkiye'nin ve dünyanın, alanındaki en iyi markalarının tercih edildiği Ayışığı Halting Place'de lüks ve konfor, sosyal yaşam alanlarında da kendini gösteriyor. Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da jakuziden yürüyüş parkuruna, kapalı-açık yüzme havuzundan oyun parkına, basketbol sahasından futbol ve voleybol sahasına, barbekü alanından fitness'a squash'a ve kafeteryalara kadar planlanan her ayrıntı, 365 gün sürecek bir tatil havası yaratıyor!

Ayışığı Halting Place'da odalara göre doğalgaz ödemesi
Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da sunulan en önemli yeniliklerden biri de, her dairenin, oda bazında doğalgaz kullanım faturası ödeyebileceği özel bir sistemin kurulmuş olması. Bu sistemde, konut sahipleri, ısınmasına gerek görmediği odaların doğalgazını kapattığında ya da kıstığında, her dairede bulunan özel sensor, bu bilgiyi merkezi sisteme aktarıyor. Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da merkezi sistem, faturaların kullanıma göre oluşturulmasını sağlıyor. Bunun yanında, dairelerde bulunan özel elektrikli ocaklar da enerji tasarrufu yaratırken, gaz kullanımının yarattığı güvenlik risklerinin de önüne geçilmiş oluyor. Demir İnşaat'ın Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da bu yönde yaptığı yatırımlarla, konut sahiplerinin ulaştığı toplam tasarruf oranı ise yüzde 70!

Demir İnşaat, ileri inşaat teknolojisini kullandığı Ayışığı Halting Place'de, kapalı devre kamera sistemi, akıllı ev teknolojileri, 24 saat merkezi ADSL bağlantısı, daireler arası telefon görüşmesi, 24 saat sıcak su, headend TV gibi sistemlerle de lüks ve konforu herşey dahil bir paket haline getiriyor. Otellerde kullanılan headend TV, ayrı birer alıcı alınmasına gerek kalmadan, TV yayınının tüm odalara dağıtılmasını sağlayan bir sistem. Bunun yanında, Beylikldüzü Ayışığı Halting Place'da daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan özel bir sistem de mevcut. Konut sahipleri, ekstra alıcılar için ayrıca harcama yapmıyor, tüm bu hizmetlerden aidat ücretleri kapsamında yararlanıyor.

Ayışığı Halting Place'de yaratılan 7 yıldızlı lüksün bir başka önemli detayı, spor alanlarında göze çarpıyor. Saunaları, hamamları, fitness, aerobik-plates salonları, vitamin barı ve tuz odası ile şimdiden konut sahiplerinin kullanımına açılan Ayışığı Sport Center bunlardan biri! Demir İnşaat için, ilk kez Polonya'nın Velicko şehrinde tasarlanan tuz odaları, astım, öksürük, bronşit, alerjik durumlar gibi birçok hastalığı tedavi ettiği kanıtlanarak dünyaya yayıldı. Bu odalarda, yer ve duvarlar kaya tuzuyla kaplanarak klima yardımıyla havaya karışan tuz partiküllerini, vücut solunum yoluyla alıyor.
 
 
 


İletişim bilgileri
Web: www.ayisigihaltingplace.com

Web: www.demirinsaat.com.tr   
E-posta: info@ayisigihaltingplace.com
Tel: 0212 853 70 70


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz