Avrupa Residence TEM'de kiralar ne kadar?

Avrupa Residence TEM'de kiralar ne kadar?

Gayrimenkul sektöründe emlakçılığın tanımını değiştiren Proje Beyaz Danışmanlık, Astoria’dan sonra şimdi de Avrupa tarzı lüks yaşam vadeden Avrupa Residence TEM’in kiralamasına başladı

Gayrimenkul sektöründe emlakçılığın tanımını değiştiren Proje Beyaz Danışmanlık, Astoria'dan sonra şimdi de Avrupa tarzı lüks yaşam vadeden Avrupa Residence TEM'in kiralamasına başladı.  Uygun aidatları ve aidata dahil geniş kapsamlı hizmetleriyle dikkat çeken Avrupa Residence TEM'de kiralık fiyatları 1.400 TL'den başlayan rezidans'lara talep oldukça yoğun. 

Kempiski Residences Astoria ve Kempinski Residence Bellevue başta olmak üzere Beyaz Ofis, Miracle Residence, Paradise Park ve Lidya Flats gibi projelerin çözüm ortağı olarak büyük bir başarıya imza atan Proje Beyaz, şimdi de Artaş İnşaat tarafından Küçükköy çıkışında yapılan Avrupa Konutları'nın redizanslarının kiralanması işini aldı. Kiraların 1.400 TL'den başladığı Avrupa Resience TEM'de, 1 1 rezidansların 250 TL ve 2 1 rezidansların 350 TL olan aidatlarına yüzme havuzundan spor salonuna kadar çok sayıda hizmet dahil. 

Büyük bir talep var

Maslak'a 10, Mecidiyeköy'e 9 ve Taksim'e 13 kilometre mesafede bulunan Avrupa Residence TEM'e büyük bir talep olduğunu anlatan Proje Beyaz Yönetim Kurulu Üyesi Derya Deniz; “Dairelerin tamamı dekorasyonlu ve beyaz eşyalı. İşiyle evi arasında zaman harcamak istemeyenler için bu rezidansları ev-ofis olarak kullanmak da mümkün. Bu kapsamda sekretarya ve toplantı salonu gibi iş hayatının vazgeçilmezi olan pek çok ayrıcalığa sahip olacaklar için evden işe gitmek sadece birkaç adım. İstanbul'da kiralama sezonu olmamasına rağmen rezidanslara yoğun talep var. Hedefimiz Eylül 2011 sonuna kadar yüzde 80 doluluk sağlamak” diye konuştu.

1 1 rezidansların 250 TL ve 2 1 rezidansların 350 TL gibi uygun aidatları bulunduğunu belirten Deniz, “Avrupa Residence TEM sakinleri ödeyecekleri aidat dahilinde; danışma, kapalı yüzme havuzu kullanımı, geniş kapsamlı güvenlik hizmetleri, genel temizlik, kapalı otopark, yangın alarmı, internet ofisi kullanımı, kablosuz internet, TV kanalları ve özel yayın paketleri donanımı, ortak alanlarda enerji ve su harcamaları ile ortak alan teknik servis hizmeti, peyzaj ve bakım, genel ilaçlama, spor ve sağlık merkezi kullanımı, ilk yardım ve sağlık destek odası ile yangın ve ek riskleri kapsayan genel sigorta poliçesi gibi imkanlardan yararlanabilecek” dedi.

İletişim bilgileri

Web: http://avrupa-residence.com/

Web: www.projebeyaz.com

  • Etiketler:

Yorum Yaz