Avrupa Konutları Atakent 2 yüzde 77 prim yaptı!

Avrupa Konutları Atakent 2 yüzde 77 prim yaptı!

İstanbul Halkalı’daki Atakent 2 projesi planlanandan 8 ay önce teslim ediliyor

 

Türkiye'nin en önemli konut markalarından biri olan Avrupa Konutları, daha önceki projelerinde olduğu gibi 1.108 konutluk İstanbul Halkalı'daki Atakent 2 Projesi'nde de büyük satış başarısı elde etti ve en kaliteli inşaat projelerinden biri olarak yapımını sürdürdüğü projeyi ilan edilmiş teslim tarihi olan 2011 Mart'ından 8 ay önce, 2010 Temmuz itibariyle teslim etme kararı aldı.
 
Artaş – Güner İnşaat Ortak Girişimi, tarafından yapımı sürdürülen ve 82 dönümlük arsada 196 bin metrekarelik inşaat alanına sahip bir proje olarak hayata geçirilen Avrupa Konutları Atakent 2'de, 1.108 konut bulunduğunu belirten Artaş – Güner İnşaat Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Biz Atakent1 ve TEM projelerimizi de resmi teslim tarihlerinden aylar öncesinde müşterilerimize teslim etmeyi başardık. Bunda elbette bizim bütün çalışma arkadaşlarımızın gayreti kadar çok değerli müşterilerimizin projelerimize gösterdiği teveccüh de çok etkili oldu. Avrupa Konutları müşterilerimizin yoğun ilgisi sayesinde Türkiye'nin en güçlü konut markalarından biri oldu ve her projemizde çok büyük satış başarıları elde ettik. Bu başarı da bizim hem finansman hem de inşaat gücümüze güç kattı” dedi.
 
Yüzde 80'i satıldı, 10 ayda yüzde 77 prim yaptı
Avrupa Konutları Atakent 2 projesinin yüzde 80'inin satıldığını ve ilk satışa çıkış fiyatına göre konutların yaklaşık yüzde 77 fiyat artışı yaşadığını söyleyen Süleyman Çetinsaya, şöyle devam etti:

“Bizler Avrupa Konutları ailesi olarak son 5 yılda, 5 bin aileyi ev sahibi yaptık. Atakent 1, Avrupa Konutları Tem ve şimdi de Atakent 2'yi teslim ediyoruz. Bu projelerimizin hepsinde erken teslimi başardık. Atakent 2'de 1.108 dairenin inşasına ve satışına 10 ay önce başlamıştık, 10 ayda dairelerimizin yüzde 80'i satıldı. İlk satış fiyatımıza baktığımızda da bizden bu projemizde daire alan müşterilerimiz şu anda yüzde 77 daha değerli dairelere sahipler. Bu projemizde geçen yıl Mayıs ayında metrekaresi 1.800 liradan konut satmaya başlamıştık. Şu anda metrekare birim satış fiyatımız 3.180 lira.”

İletişim bilgileri
Web: www.avrupakonutlariatakent2.com
Tel: 444 38 25

 

  • Etiketler:

Yorum Yaz