Autopia’da showroom’ların m2 fiyatı 2100 dolar!

Autopia’da showroom’ların m2 fiyatı 2100 dolar!

Keleşoğlu Group, Gül İnşaat’ın birlikte inşa ettiği Autopia AVM Beylikdüzü'nde galerilerin fiyatları 2100 dolardan başlıyor

 


Keleşoğlu Group, Gül İnşaat'ın birlikte yaptığı Autopia Beylikdüzü'nde galeriler metrekaresi 2100 dolardan satılıyor. Autopia'da yüzde 30 peşinatla 24 ay vade farksız dolar bazında ödeme yapılıyor.
 
Autopia'da 470 mağaza 120 bin m2 satılabilir ve kiralanabilir alan bulunuyor. İstanbul'da bugüne kadar birçok otel, konut ve AVM projesine imza atan Keleşoğlu Group, Gül İnşaat ortaklığı Beylikdüzü'nde 150 milyon dolarlık yatırımla Türkiye'nin ilk oto alışveriş merkezi inşaatına devam ediyor.
 
Bugüne kadar İstanbul'da çeşitli ortaklıklarla konut, ofis, alışveriş merkezi projeleri gerçekleştiren Keleşoğlu İnşaat ile Gül İnşaat 2011 sonunda hizmete girecek otomobil alışveriş merkezinin içinde sadece otomobil ve otomobille ilgili her türlü donanım ve aksesuvar satışı yapılacak. Otomobil alışveriş merkezi Autopia'da 470 adet mağaza yer alacak. Üç stadyum büyüklüğünde olacak Autopia, 117 bin metrekare satılabilir ve kiralanabilir alana sahip.
 
Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan Türkiye'nin Autopia'da yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini Autopia dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Autopia mimar Dara Kızıltoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından projelendirildi.
 


Autopia iletişim bilgileri
Web: www.autopia.com.tr
E-posta: [email protected]
Tel: 0212 853 33 13
 
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz