Atlantis Premium Residence Kurtköy’de 168 bin TLye!

Atlantis Premium Residence Kurtköy’de 168 bin TLye!

Atlantis İnşaat tarafından İstanbul Kurtköy'de yapılan Atlantis Premium'de konut fiyatları 168 bin liradan başlıyor

Atlantis İnşaat tarafından İstanbul Kurtköy'de inşa edilen Atlantis Premium'de konut fiyatları 168 bin 750 liradan başlıyor, 308 bin liraya kadar çıkıyor. 8 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Atlantis Premium'de 239 ev-ofis bulunuyor.

Atlantis Premium'da büyüklükleri 40 metrekare ile 126 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere 3 tip konut yer alıyor.

Şubat 2011'da teslim edilecek projede alışveriş servisi, telefon ve mesaj hizmetleri, uyandırma hizmeti, araç veya uçak kiralama hizmeti, seyahat acenteliği hizmetleri, kişisel alışveriş ve teslimat hizmetleri bulunuyor.
Binalarının çatısında yeşil alanlar ve helikopter pistinin yer alacağı projede yüzme havuzu, bahçe ve dolaşım alanları, restoran, kafe, fitness merkezi, sauna ve jakuzi, üç katlı kapalı ve açık otopark, görüntülü kamera sistemleri, kuaför, sağlık odası ve spor merkezi gibi alanlar bulunuyor.

İstanbul Park'a 5, Sabiha Gökçen'e 1,5 kilometre uzaklıkta olan Atlantis Premium, Atlantis AVM'ye 300 metre, Viaport'a 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
 

Atlantis Premium Residence iletişim bilgileri

Web: www.atlantispremium.com.tr

E-posta: info@atlantisinsaat.com.tr
Tel: 216 685 11 11

  • Etiketler:

Yorum Yaz