Atapol Vadi’de son daireler satışta! 195 bin liraya!

Atapol Vadi’de son daireler satışta! 195 bin liraya!

Konutların yüzde 90'ının satıldığı Arapol Vadi projesinde 90 metrekarelik 2+1’ler 195 bin TL’ye satılıyor


Ergün Polat'ın Ümraniye Yenişehir'de hayata geçirdiği Atapol Vadi projesi, projeye başlandığı günden bu yana gerek uygun fiyat ve kampanyaları gerekse yaşanabilir alanları ile büyük ilgi görüyor.

Ümraniye Yenişehir'de kurulmuş olan İstanbul'un yeni finans merkezinin hemen karşısında gerçekleştirilen 110 dairelik Atapol Vadi adlı butik proje 10 milyon TL'ye mal oldu.
90-110-135 metrekare olmak üzere üç farklı büyüklükte daire seçeneğinin bulunduğu projede konutların yüzde 90'ı satıldı. Atapo Vadi'de 90 metrekarelik 2+1'ler 195 bin TL'ye, 110 metrekarelik 3+1'ler 245 bin TL ile 265 bin TL arasında, 135 metrekarelik 3+1'ler ise 285 bin TL'ye satılıyor.

Atapol Vadi projesi 3 dönüm arazi üzerinde kurulu 14 katlı 2 bloktan ve yüzde 70 yeşil alandan oluşuyor.
Daire giriş kapıları çelik kapı, iç kapılar ise Amerikan panel kapıdır. Dairelerde Fransız balkon, hilton lavabo, havlupan, akrilik küvet, laminat parke, mutfak ve banyo dolapları, plastik doğrama (çift açılımlı), alçı sıva üzerine su bazlı boya, birinci sınıf vitriye armatür ve seramik kullanılmıştır. Ayrıca, Atapol Vadi Projesi'nde jeneratör, kapalı otopark, güvenlik kameraları, interkom sistemi, yolcu yük ve yangın asansörleri ile yangın için split sistemi bulunmaktadır.
Sosyal ve ortak alanlarda ise açık yüzme havuzu, kafetarya, çocuk parkı, spor sahası, barbekü alanı, dinlenme bahçesi ve süs havuzu bulunmaktadır.
 
Ergün Polat , “yoğun ilgiden son derece memnun olduklarını” belirterek, “ İstanbul'un 15 milyon civarında nüfusu bulunduğu göz önüne alınırsa, Atapol Vadi Projesi'nde  yalnızca 110  şanslı ailenin kaliteli ve seçkin bir yaşam süreceği” konusuna dikkat çekiyor. “Amaç yalnızca bir evde oturmaksa İstanbul'da binlerce konut var; ancak Atapol Vadi Projesi'ni  tercih edenler, “bir evde oturmaktan öte, hayatın tadına varacaklar “dedi.
 

İletişim bilgileri
Web: www.atapol.com.tr
E-posta:  atapol@atapol.com.tr
Tel: 0216 533 55 66 - 67


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz