Astera Park'ta 205 bin TL'ye daire! Hemen teslim!

Astera Park'ta 205 bin TL'ye daire! Hemen teslim!

Genel İnşaat tarafından İstanbul Halkalı’da yapılan Astera Park evlerinde daireler 205 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Astera Park projesinde daireler hemen teslim ediliyor

Genel İnşaat tarafından yapılan Halkalı Astera Park evleri 7 bin 638 metrekare arsa üzerinde 13 katlı 2 blokta toplam 112 konuttan oluşuyor. 90 metrekare ile 155 metrekare arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlardan oluşan Astera Park Halkalı projesinde konut fiyatları 205 bin liradan başlarken, 390 bin liraya kadar çıkıyor.

 Astera Park'ta yüzde 25 peşinatla Yapı Kredi ve İş Bankası'ndan 120 aya kadar konut kredisi kullanılabiliyor.

Devlet Hastanesi ve yapılması planlanan Disneyland'a 5 dakika; Atatürk Havalimanı'na, Olimpiyat Stadı'na ve Marmaray İstasyonu'na 10 dakika uzaklıkta yer alan Astera Park, ilköğretim okulu ve kreşe de yürüme mesafesinde olmasıyla özellikle çocuklu aileler için avantaj yaratıyor. Atatürk Havaalanına, Atatürk Olimpiyat Stadına ve uzaklıkta bulunan Astera Park projesinin göl manzarası da bulunuyor.
 
Halkalı Astera Park projesinde kapalı ve açık otoparklar Beko ankastre mutfak, klima ve kombi, sosyal tesis, güvenlik, bahçe, su deposu lobi, kafeterya mevcut. Astera Park evlerinde ayrıca fitness salonu, sauna, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, basket sahası, yürüyüş ve koşu parkuru ile 2 asansör ve jeneratörle bulunuyor. Astera Park Halkalı evleri hemen teslim ediliyor.
 

 
Astera Park iletişim bilgileri
Web: www.asterapark.net
E-posta: genelinsaat@superonline.com
Tel: 0212 696 48 10
 
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz