Assan Kurtköy Konutları’nda 120 bin liraya!

Assan Kurtköy Konutları’nda 120 bin liraya!

Dört blokta 160 daire olarak yapılan Assan Kurtköy Konutları’nda fiyatlar 120 bin TL ile 165 bin TL arasında değişiyor

 
Kurtköy, son dönemlerde konut yatırımlarının gözde adreslerinden biri haline geldi. Pek çok alanda yatırımı olan Kibar Holding'in konut alanındaki adresi de burası oldu. Holdinge ait Assan Yapı'nın bölgede temelini 2008 sonunda attığı Assan Kurtköy Konutları, kısa sürede tamamlandı. Projede altı aydır yaşam başladı. Dolayısıyla konutlar sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Sitede konutlar toplam 10 bin metrekarelik alana kuruldu. Dört blokta 160 daire olarak yapılan projedeki konutlar ise üç tip olarak tasarlandı. 80 metrekare 2+1'lerin yanı sıra Assan Kurtköy Konutları'ndaki 107 metrekarelik daireler 2+1 ve 3+1 olarak projelendirilmiş durumda.
 
Fiyatlar 120 bin TL'den başlıyor
Projedeki daireler için belirlenen fiyat aralığı ise 120 bin TL ile 165 bin TL arasında. Firma kendi bünyesinde herhangi bir vadelendirme yapmıyor. Müşteriler diledikleri bankadan konut kredisi kullanabiliyor.
Projenin satış ve pazarlamasını RE/MAX Yıldız Ofisi gerçekleştiriyor. Assan Yapı, projeye yaşam verirken kalite, dayanıklılık, modern yaşam ve konforu göz önüne aldı. Açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile güneşli günleri eğlenceye dönüştüren Assan Kurtköy Konutları'nın peyzajında yeşillikler  belirleyici bir konumda.


İletişim bilgileri
www.assankurtkoykonutlari.com

info@assanyapi.com

Tel: 0 216  520 15 50
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz