maritbet girişmaritbet
Armada City Plus’ta 61 BİN LİRAYA DAİRE

Armada City Plus’ta 61 BİN LİRAYA DAİRE

Armada City Plus’ta 1+1 daireler 61 bin liradan satılırken, 117 metrekarelik 4+1 konutlar 159 bin liradan satılıyor

Mimart Yapı'nın Armada City Plus projesinde, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek 7 farklı daire seçeneği bulunuyor. Projede 64 metrekarelik 1+1 daireler 61 bin liradan satılırken, 117 metrekarelik 4+1 konutlar 159 bin liradan satılıyor. Projede 12 ile 84 ay arasında sabit taksit ile ödeme imkânı sunulurken, banka kredisi kullanmadan, Mimart Yapı tarafından kredi kullandırılıyor.

Çorlu'da Orion ve KİPA alışveriş merkezlerine bir adım mesafede bulunan Armada City, Çorlu'nun en büyük konut projesi olma özelliğine de sahip. Projedeki sosyal donatıların fazlalığı ve standart özelliklerin yüksek oluşu alternatif arama ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Modern inşaat teknolojileri kullanılarak radye temel, tünel kalıp sistemiyle inşa edilen Armada City 106 bin metrekare alan üzerinde, 11 katlı 37 blokta toplam 1.831 daireden oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini içeren sitede 87 bin 500 meyrekare alan, yürüyüş yollarına, sosyal aktivite alanlarına ve yeşile ayrılmış durumda. Sitenin güvenliği, 24 saat kontrollü giriş çıkış, güvenlik duvarları ve kamera sistemi ile sağlanıyor. Ayrıca proje, içerisinde bulundurduğu yüzme havuzları, futbol sahaları, basketbol-voleybol sahaları, tenis kortları ve kapalı sosyal tesisinde fitness'tan Türk Hamamı'na kadar planlanmış aktivite alanlarının çeşitliliği ile de Trakya'daki konut projesi kültüründe yeni bir tarz oluşturuyor.

İstanbul'a yakınlığı ve gelişen yüzü sayesinde yatırımcıların da yeni gözdesi olan Çorlu, İstanbul'dan büyük ilgi görüyor. Kentin tam merkezinde Orion ve Kipa alışveriş merkezlerine, yapımı devam eden 300 yataklı Devlet Hastanesine, bankalara ve daha birçok ihtiyaca yalnızca 1 dakikalık yürüme mesafesinde olan Armada City Plus yaşamın kalbinin attığı noktada yer alıyor.

İletişim bilgileri

Web: www.armadacity.com

E-posta: [email protected]

Tel: 0 282 673 45 00

  • Etiketler:

Yorum Yaz