AND Pastel’de 240 ay vadeli satışlar başladı!

AND Pastel’de 240 ay vadeli satışlar başladı!

GYODER üyesi olan AND Gayrimenkul, Kartal'daki AND Pastel projesinde 240 ay vade yanı sıra sıfır faizli satış kampanyasına katıldı.

Ev sahibi olmak isteyenlere dolu dolu anılar biriktirebilecekleri, renkli ve aynı zamanda sakin bir hayat vadeden ‘'Yeni Nesil Mahalle'' AND Pastel, 240 aya varan vade ve 0'dan başlayan faiz oranları ile cazip fırsatlar sunuyor.

Anadolu Grubu'nun köklü geçmişinden aldığı güçle projeler geliştiren AND Gayrimenkul, Kartal'da inşaatı devam eden projesi AND Pastel ile GYODER'in Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyasına dahil oldu.

AND Pastel

Kartal bölgesinin en büyük ölçekli projelerinden biri olan AND Pastel'de, 240 ay vade için yüzde 0,79 faiz oranı; 120 ay vade için yüzde 0,49 ve 60 ay vade için ise yüzde 0 faiz uygulanıyor. 

Farklı vade seçeneklerinin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve ara ödemeli olarak kişiye özel birçok ödeme seçeneği bulunuyor. GYODER kampanyasına ek olarak, AND Pastel'de öne çıkan avantajlardan biri ise yüzde 1 KDV uygulanıyor olması. Projede, yüze 80'e kadar banka kredisi kullanım kolaylığı da sağlanıyor. 

AND Pastel

Konutta avantajlı dönem

GYODER kampanyasının yanı sıra 3 Şubat 2017 tarihinde yürürlüğe giren, KDV ve damga vergisi oranlarında yapılan değişikliklerle birlikte konut almayı düşünenler için oldukça avantajlı bir döneme giriliyor. 

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, vade sürelerini 20 yıla kadar uzatan kampanyanın ev sahibi olmak isteyenler için önemli bir fırsat penceresi açtığını belirtti. Usta, “Ekonominin lokomotifi olan gayrimenkul sektörü adına güzel gelişmelerin yaşandığı bir dönemdeyiz. Kredi vadelerinin uzaması, peşinatlarda yapılan esnek düzenleme ve faiz oranlarındaki düşüş, hayallerindeki eve sahip olmayı finansman arayışı nedeniyle erteleyenler için kaçırılmaması gereken bir döneme işaret ediyor. Düşük faiz ve vade seçeneklerine ek olarak ön ödemeli konut satış sözleşmelerinde damga vergilerinin kaldırılması ve KDV oranlarının yüzde 18'den yüzde 8'e düşürülmesi hem konut sahibi olmak isteyenler hem de sektör açısından güzel bir dönem yaşanacağını müjdeliyor” dedi. 

AND Pastel

Ev sahibi olmak isteyenleri, geçmişin ve günümüzün enerjisini iyi yaşamlara ilham olmak için bir araya getiren AND Pastel'e davet eden Usta, “Bugünden geleceğe kalacak en güzel şeyin güzel anılar olduğu düşüncesinden hareketle AND Pastel'de yeni nesil bir mahalle inşa ediyoruz. Mahallemiz, sakinlerine kendi yaşadıkları güzel çocukluk anılarını çocuklarına da yaşatabilecekleri güvenli, karmaşadan uzak ve doğa ile dost bir yaşam vaat ediyor” dedi. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Ali Baki Usta, 16. Gayrimenkul Zirvesi'ni değerlendirdi!
  • 17.04.2018 17:45

Ali Baki Usta, 16. Gayrimenkul Zirvesi'ni değerlendirdi!

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, DNA temalı 16. Gayrimenkul Zirvesi'n ...

Gülsem Arslan, AND Pastel projesini anlattı!
  • 11.03.2017 12:49

Gülsem Arslan, AND Pastel projesini anlattı!

AND Pastel Proje Satış Müdürü Gülsem Arslan, emlaktasondakika.com mikrofonlarına ...

AND Gayrimenkul, Anadolu Efes'in resmi sponsoru oldu
  • 11.10.2016 17:05

AND Gayrimenkul, Anadolu Efes'in resmi sponsoru oldu

YAP-YAŞAT mottosuyla projeler üreten AND Gayrimenkul, Anadolu Efes Spor Kulübü i ...

Ali Baki Usta, sponsorluk detaylarını anlattı!
  • 11.10.2016 15:20

Ali Baki Usta, sponsorluk detaylarını anlattı!

AND Pastel projesiyle son dönemde dikkatleri üzerine çeken AND Gayrimenkul, Anad ...

Kadıköy ve Ataşehir, Kartal'a büyük ilgi gösteriyor!
  • 02.06.2016 17:37

Kadıköy ve Ataşehir, Kartal'a büyük ilgi gösteriyor!

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, AND Pastel projesine Ataşehir, Kadık ...

Ali Baki Usta: AND Pastel'in 3'te 1'ini sattık
  • 14.05.2016 15:09

Ali Baki Usta: AND Pastel'in 3'te 1'ini sattık

Anadolu Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, 15. Gayrimenkul Zirvesi'nde Emla ...